3. Alternatif Çevre Mühendisliği Buluşmaları

Alternatif Çevre Mühendisliği Logo
“Atık Isı Geri Kazanımı ve Enerji Verimliliği” sunumuyla Baymak’tan Çevre Mühendisi ve Enerji Yöneticisi Merve Kulbakan aramızda olacak. Buluşma 19 Aralık 2015 Cumartesi günü Yazane Coworking Space ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

Speakers

Merve Kulbakan
Baymak Çevre Mühendisi ve Enerji Yöneticisi
Emrah Kurum
Çevreci Etkinlikler Kurucusu

Start

19 December 2015

End

19 December 2015

Address

Yazane Coworking Space, İstanbul   View map

Türkiye’de ve dünyada giderek artan çevre sorunları birey olarak hepimizin gündeminde.  Yaşanan sorunlara bireysel üretilen çözümlere ek, mesleki olarak da çözüm üretebileceğimiz gerçeğinin bir sonucu olarak öğrenci arkadaşlarımıza ve 30 yaş altı genç profesyonellere yönelik hayata geçirdiğimiz Alternatif Çevre Mühendisliği Buluşmaları’nın üçüncüsünü gerçekleştireceğiz.  “Atık Isı Geri Kazanımı ve Enerji Verimliliği” sunumuyla Baymak’tan Çevre Mühendisi ve Enerji Yöneticisi Merve Kulbakan aramızda olacak. Buluşma 19 Aralık 2015 Cumartesi günü Yazane Coworking Space ev sahipliğinde gerçekleştirilecek. Kayıt olmak ve detaylı bilgi için:

 

Alternatif Çevre Mühendisliği Buluşmaları, Türkiye’nin ilk ve tek çevre etkinlikleri platformu olan Çevreci Etkinlikler’in hayata geçirdiği bir projedir. Proje, değişen iş yapış modellerinin çevre mühendisliği özelinde nasıl şekillendiği dile getirilirken, sektöründe uzman çevre mühendislerin katılımıyla üniversite öğrencileri ve 30 yaş altı profesyonellerle deneyimlerinin paylaşılması amaçlıyor.

Buluşmalarımıza katılım, daha verimli olması adına 40 kişi ile sınırlandırılmıştır.

MORE DETAIL

Email

info@cevrecietkinlikler.com

Etkinliğimiz ücretsizdir ve katılımcı sayısı sınırlıdır. Katılım için lütfen kayıt formunu doldurunuz.

ETKİNLİĞİMİZ SONA ERMİŞTİR.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *