4. Alternatif Çevre Mühendisliği Buluşmaları

Alternatif Çevre Mühendisliği Logo
TÜSİAD, Sanayide Dönüşüm ve Sektörel Politikalar Genel Sekreter Yardımcısı Nurşen Numanoğlu’nun, “Sanayide Dönüşüm ve Sektörel Politikalar” sunumu ile 10 Aralık 2016 Cumartesi günü Akmerkez, Young Lions Zone ev sahipliğinde gerçekleşecek.

Speakers

Nurşen Numanoğlu
TÜSİAD, Sanayide Dönüşüm ve Sektörel Politikalar Genel Sekreter Yardımcısı
Emrah Kurum
Çevreci Etkinlikler Kurucusu

Start

10 December 2016

End

Address

Akmerkez, Young Lions Zone, İstanbul   View map

Alternatif Çevre Mühendisliği Buluşmaları’nın dördüncüsü TÜSİAD, Sanayide Dönüşüm ve Sektörel Politikalar Genel Sekreter Yardımcısı Nurşen Numanoğlu’nun, “Sanayide Dönüşüm ve Sektörel Politikalar” sunumu ile 10 Aralık 2016 Cumartesi günü Akmerkez, Young Lions Zone ev sahipliğinde gerçekleşecek.

 

Alternatif Çevre Mühendisliği Buluşmaları (AÇMB), Türkiye’nin ilk ve tek çevre etkinlikleri platformu olan Çevreci Etkinlikler’in hayata geçirdiği bir projedir. Proje, değişen iş yapış modellerinin çevre mühendisliği özelinde nasıl şekillendiği dile getirilirken, sektöründe uzman çevre mühendislerin katılımıyla, üniversite öğrencileri ve 30 yaş altı profesyonellerle deneyimlerinin paylaşılması amaçlıyor.

Türkiye’de ve dünyada giderek artan çevre sorunları birey olarak hepimizin gündeminde.  Yaşanan sorunlara bireysel üretilen çözümlere ek, mesleki olarak da çözüm üretebileceğimiz gerçeğinin bir çıktısı olarak hayata geçirdiğimiz AÇMB’nin dördüncüsünü gerçekleştireceğiz.

Yaşanan ekolojik, ekonomik ve toplumsal sorunlarda “Sanayide Dönüşüm ve Sektörel Politikalarının” yeri ve önemi nedir? Çevre mühendisleri “Sanayide Dönüşüm ve Sektörel Politikalarının” yaygınlaştırılması noktasında neler yapabilir? Bu konunun yaygınlaştırılması için bir şeyler yapmak isteyen Çevre Mühendislerininin izlemesi gereken yol haritası nasıl olmalı? Peki bu alandaki iş olanakları nelerdir?

Bu ve daha fazla sorunun yanıtlanacağı AÇMB’nin dördüncü konuğu TÜSİAD, Sanayi Stratejileri ve Sektör Politikaları Genel Sekreter Yardımcısı Nurşen Numanoğlu, “Sanayide Dönüşüm ve Sektörel Politikalar” sunumuyla aramızda olacak. Buluşma 10 Aralık 2016 Cumartesi günü Akmerkez Young Lions Zone (YLZ) ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

Buluşmalarımıza katılım, daha verimli olması adına 30 kişi ile sınırlandırılmıştır.

MORE DETAIL

Email

info@cevrecietkinlikler.com

Etkinliğimiz ücretsizdir ve katılımcı sayısı sınırlıdır. Katılım için lütfen kayıt formunu doldurunuz.

ETKİNLİĞİMİZ SONA ERMİŞTİR.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *