6. Alternatif Çevre Mühendisliği Buluşmaları

Alternatif Çevre Mühendisliği Logo
Alternatif Çevre Mühendisliği Buluşmaları’nın altıncısı S360 Sürdürülebilirlik & İletişim Hizmetleri’nde Stratejik Liderlik ve Öğrenme alanlarında Sürdürülebilirlik Danışmanı olan Eren Öztürk’ün katılımıyla gerçekleşecek.

Speakers

A. Eren Öztürk
Stratejik Liderlik ve Öğrenme

Start

18 February 2017 - 09:30

End

18 February 2017 - 14:00

Address

Akmerkez, Nispetiye Caddesi, 34337, Etiler, İstanbul   View map

Çevreci Etkinlikler’in bir projesi olan Alternatif Çevre Mühendisliği Buluşmaları’nın altıncısı S360 Sürdürülebilirlik & İletişim Hizmetleri’nde Stratejik Liderlik ve Öğrenme alanlarında Sürdürülebilirlik Danışmanı olan Eren Öztürk’ün katılımıyla gerçekleşecek. “Sürdürülebilirlik Stratejisi” üzerine olacak atölye 18 Şubat 2017 Cumartesi günü Akmerkez, Young Lions Zone ev sahipliğinde gerçekleşecek.

 

Türkiye’de ve dünyada giderek artan çevre sorunları birey olarak hepimizin gündeminde.  Yaşanan sorunlara bireysel üretilen çözümlere ek, mesleki olarak da çözüm üretebileceğimiz gerçeğinin bir çıktısı olarak hayata geçirdiğimiz Alternatif Çevre Mühendisliği Buluşmaları (AÇMB), Türkiye’nin ilk ve tek çevre etkinlikleri platformu olan Çevreci Etkinlikler’in bir projedir. AÇMB, değişen iş yapış modellerinin çevre mühendisliği özelinde nasıl şekillendiği dile getirilirken, sektöründe uzman çevre mühendislerinin, üniversite öğrencileri ve 30 yaş altı profesyonellerle deneyimlerini paylaşmasını amaçlıyor.

Sürdürülebilirlik Stratejisi nedir? Sürdürülebilirlik Stratejilerinin ekolojik, ekonomik ve toplumsal fayda açısından önemi nedir? Çevre mühendisleri bu konunun yaygınlaştırılması noktasında neler yapabilir/yapmalı? Bu konunun yaygınlaştırılması için bir şeyler yapmak isteyen çevre mühendislerinin izlemesi gereken öneri yol haritası önerileri nelerdir? Gibi konuların ele alınacağı buluşmalarımıza katılım, daha verimli olması adına 20 kişi ile sınırlandırılmıştır. Alternatif Çevre Mühendisliği Buluşmaları’na kayıt için: http://bit.ly/ACMB-S360

Etkinliği facebook üzerinden takip etmek için TIKLAYINIZ.

Alternatif Çevre Mühendisliği Buluşmaları’na kayıt için kayıt formunu doldurunuz.

ETKİNLİĞE KATIL

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *