Yıldız Teknik Üniversitesi Hayhak Umut Ödülleri Törenine Davetlisiniz!

Yıldız Teknik Üniversitesi Hayvan Hakları Kulübü, 26 Mayıs 2017 Cuma günü saat 16.oo - 20.oo arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü'nde canlılar için mücadele ederek insanlığa umut veren kişilere, bu onurlu davranışlarından dolayı umut ödülleri veriyor. Etkinlik Editörü: Tuğçe Duydu   Yıldız Teknik Üniversitesi HayHak, 26 Mayıs 2017 tarihinde ilk kez

Start

26 May 2017 - 16:00

End

21 May 2017 - 20:00

Address

Adres: Çifte Havuzlar Mahallesi, YTÜ-Davutpaşa Kampüsü, 34220 Esenler/İSTANBUL   View map

Yıldız Teknik Üniversitesi Hayvan Hakları Kulübü, 26 Mayıs 2017 Cuma günü saat 16.oo – 20.oo arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü’nde canlılar için mücadele ederek insanlığa umut veren kişilere, bu onurlu davranışlarından dolayı umut ödülleri veriyor.
Etkinlik Editörü: Tuğçe Duydu

 

Yıldız Teknik Üniversitesi HayHak, 26 Mayıs 2017 tarihinde ilk kez  gerçekleşecek Umut Ödülleri Törenini  gelenekselleştirmeyi planlıyor. Ayrıca bu etkinlik, Türkiye’de bu amaçla yapılan ilk etkinlik unvanını da taşıyor.

Ödül alacak kişiler,  geçtiğimiz yıl ve bulunduğumuz yıl içerisinde hayvan dostlarımıza yaptıkları yardımlarla gündeme gelmiş, ülkemizin dört bir yanından katılım sağlayacak koca yürekli insanlar. Törende 20 kişiye Umut Ödülü, 20 kişiye de WWF Türkiye’den yaban hayvanlarının evlat edinme sertifikası verilecek.

Ödül sahibi isimler arasında hastane kapısına sıkışan kediyi kalp masajıyla hayata döndüren doktor Halil Akyürek,
sokak hayvanları için mama karşılığında özel ders veren Zeynep Burcu Tekin, Köylerindeki kedilere evlatları gibi bakan Sultan teyze ve Mehmet Ali amca bulunuyor.

Etkinlikte katılımcı olarak yer almak için başvuru formunu doldurmanız yeterli.

Etkinliği Facebook üzerinden takip etmek için tıklayınız.

 

 

MORE DETAIL

Email

ytuhayhak@gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *