Çevreci Etkinlikler olarak, çevre özelinde çalışma yürüten STK, şirketlerin çevre birimleri, danışmanlık firmaları vs gibi farklı alanlardaki yapılarla bağlantı halindeyiz. Bir taraftan da gerçekleşen etkinliklerde dostluklarımız oluyor.

Kariyer sayfamızdaki amacımız, daha önce Çevreci Etkinlikler’in çeşitli projelerinde yer almış ve bizim çalışma disiplinini bildiğimiz dostlarımıza referans olarak profesyonel iş yaşantısında destek olmak. Daha doğrusu çevre konusundaki atılan pozitif adımların çarpan etkisini artırmak için kurum ile bireyleri birleştirmeyi amaçlıyoruz. Kariyer kısmındaki desteğimiz stajer ve profesyonel olarak iki kategoriye ayrılmakta.

İlanlar yakında paylaşılacak:

Ayrıca Çevreci Etkinlikler projelerinde de yer almak ister misiniz?

1- Çevre konusundaki bir projede yer almak isterim ama ne yapacağımı bilmiyorum dersen, varolan projelerimizde yer alabilirsin…

2- Uzun süredir yapmak istediğim bir projem var ama bir türlü hayata geçirmedim bunu Çevreci Etkinlikler’in desteğiyle hayata geçirmek isterim dersen, elimizden geldiğince desteklerimizi vereceğimizi bilmeni isteriz.

Daha detaylı bilgi almak için ve merak ettiğin sorular varsa  Bize Ulaş