Etkinlikler

Çözümler Atölyesi

Zemin İstanbul Şahkulu, Şişhane Metro Durağı, Meşrutiyet Cd. No:125, 34421 Beyoğlu/İstanbul

Sürdürülebilirlik Adımları Derneği ve Grundfos Türkiye tarafından, Grundfos | Poul Due Jensen Vakfı'nın desteğiyle yürütülen Sürdürülebilirliğin Sorumlu Mühendisleri Projesi kapsamında son Çözümler Atölyesi 27 Mayıs 2022 tarihinde Zemin İstanbul’da gerçekleşecek.

4. İyilik Şenliği

İstanbul Nişantaşı Sanat Parkı

Şişli Belediyesi işbirliği ile Good4Trust tarafından düzenlenen 4. İyilik Şenliği, 28 Mayıs 2022 tarihinde İstanbul Nişantaşı Sanat Parkı’nda gerçekleşecek.

5. Ulusal Deniz Bilimleri Konferansı

Karadeniz Teknik Üniversitesi Trabzon

Ülkemizdeki tüm deniz ve denizcilikle ilgili kurum ve kuruluşların katılımcılarının katkılarıyla gerçekleşmesi planlanan 5. Ulusal Deniz Bilimleri Konferansı 01-03 Haziran 2022 tarihleri arasında Karadeniz Teknik Üniversitesi ’nin ev sahipliğinde Trabzon’da yapılacaktır.

Etkiniz Forum

Seferihisar

Etkiniz Forum 4-5 Haziran 2022 tarihlerinde İzmir, Seferihisar’da düzenleniyor. Forum’un teması “Neyi İzlemiyoruz? – Kesişimsellik: İklim, Toplumsal Cinsiyet ve Yoksulluk”.

Sıkıştırılmış Toprak Duvar Atölyesi

Avanos - Kapadokya

Mono Earth işbirliği ile, Koan Akademi’nin ev sahipliğinde, Sıkıştırılmış Toprak Duvar Atölyesi 10 - 12 Haziran 2022 tarihlerinde Avanos - Kapadokya’da gerçekleşecek. Programın duyuru metni ve detaylı bilgi;

İstanbul’un Genç Festivali

Müze Gazhane

Akbank ana sponsorluğunda yürütülen İstanbul’un Genç Festivali, 10 - 12 Haziran 2022 tarihinde Müze Gazhane’de gerçekleşecek.

12. Yeşil Ekonomi Konferansı

Cezayir Toplantı Salonu İstanbul Firuzağa, Hayriye Cd. No:12, 34425 Beyoğlu/İstanbul

Yeşil Düşünce Derneği tarafından, Heinrich Böll Stiftung Derneği ile ortak gerçekleştirilen 12. Yeşil Ekonomi Konferansı, “Zor Zamanlarda Adil Dönüşümün Bugünü ve Geleceği” temasıyla 10 Haziran 2022, Cuma günü 13:00 – 17:00 saatlerinde gerçekleştirilecek.

Değiştiren Adımlar Derneği Gönüllülerini Arıyor

Online

Değiştiren Adımlar Derneği, 2018 yılında kadın, erkek, çocuk, genç, engelli, engelsiz tüm toplumsal gruplara yönelik güçlendirici ve fırsat eşitliğini sağlayan faaliyetler gerçekleştirmek, sivil toplumda aktifleşmeyi desteklemek ve sürdürülebilir kalkınma yaratmak için kuruldu. Yine bu doğrultuda gönüllülerini arıyor.

Doğa Gözlem Okulu

Çamtepe yaz programlarından, Doğa Gözlem Okulu 30 Haziran - 3 Temmuz 2022 tarihlerinde geri dönüyor.

NewsLabTurkey: İstanbul Kuluçka Program

ClimateXTurkey tarafından gerçekleştirilen, ClimateXTurkey Çözümün Parçası Ol: Girişimcilik Programı başvuruları başladı. Son başvuru tarihi 8 Mayıs 2022.