Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

9. Yeşil İş Zirvesi

25 Mayıs 2022 @ 08:00 - 26 Mayıs 2022 @ 23:30 UTC+3


Türkiye’nin İlk ve Güçlü Sürdürülebilir İş Buluşması Yeşil İş Zirvesi, 25 – 26 Mayıs 2022 tarihinde, 9. Yılında pandemi sonrası değişim çağında somut adımlar için tüm paydaşları bir araya getiriyor.

Etkinliğin duyuru metni ve detaylı bilgi: 

Küresel iklim krizinin aciliyeti, pandemi ile ortaya çıkan yeni riskler ve kaygılar sürdürülebilir iş dönüşümünü her zamankinden daha önemli kılıyor. Dünyada iklim değişikliği ile mücadele politikaları hız kazanırken, gündemin Türkiye’ye yansımaları, İklim Değişikliği Eylem Planı ve Avrupa Yeşil Mutabakatı’nın getirdikleri yeşil dönüşümün artık kaçınılmaz olduğunu ortaya koyuyor.

İçinde bulunduğumuz bu değişim çağında adil bir geçişi başarıyla yönetebilenler, işlerini geleceğe, yeni ekonomiye hazır hale getirecekler. Artık iddialı hedefleri kısa ve uzun vadeli aksiyonlara dönüştürme zamanı. Sürdürülebilir iş liderleri ve profesyonelleri için en önemli buluşma YEŞİL İŞ ZİRVESİ 2022, 9. yılında Sürdürülebilirlik Akademisi ve Fortune Türkiye işbirliği ile 25-26 MAYIS tarihlerinde tüm sektörlerden kilit paydaşları dönüşümü harekete geçiren stratejiler, yatırımlar, inovasyonlar ve işbirlikleri için bir araya getiriyor.

Global ve yerel iş dünyasının liderleri, sürdürülebilir büyümenin uzmanları, büyük sermayeli şirketlerden KOBİ’lere kadar tüm özel sektör, kamu sektörü, sivil toplum kuruluşları ve akademi dünyası, “Yeşil Dönüşüm Paradigmaları” teması ile pandemi sonrası değişim çağında başarılı bir geçiş için küresel yaklaşımları ve somut adımlar için yol haritalarını değerlendiriyor.

Bağlantı Linki: https://surdurulebilirlik.com.tr/etkinlik/yesil-is-zirvesi-2022/

Detaylar

Başlangıç:
25 Mayıs 2022 @ 08:00 UTC+3
Bitiş:
26 Mayıs 2022 @ 23:30 UTC+3
Etkinlik etiketleri:
, , , ,