Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

V. Dönem Çekirge Programı

2 Mart 2022


Good4Trust.org tarafından gerçekleştirilen V. Dönem Çekirge programı, türetici ve üretici topluluğunu büyütmek ve geliştirmek için her sene üniversite öğrencileri tarafından gerçekleştiriliyor. Bu sene 4-5-6 Mart 2022 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleşecek olan programın  duyuru metni ve detaylı bilgi:

Good4Trust Kurucusu Dr. Uygar Özesmi’nin ‘Türetim Ekonomisi Nedir?’ başlıklı sunumu ile başlayacak olan programın ilk gününde Good4Trust yolculuğu ve kapsayıcılık sisteminden, 7’ler Konseyi çalışma prensiplerinden, iyilik akışından, çeşitli proje ve çalışmalardan da bahsedilerek genel bilgi aktarımı yapılacak. Şiddetsiz iletişim ve nefret söylemi konusunda bir sunumla başlayacak olan ikinci günün diğer yarısında ise Good4Trust Çarşı’da yer alan niyetli, azimli ve adil üreticilerden kendi hikayelerini dinleyeceğiz. Sorumlu vatandaş olmak ve sosyal girişimcilik konularının işleneceği son günde ise Good4Trust gönüllüleri katılım motivasyonlarından ve yaptıkları katkılardan bahsedecek, ardından katılımcıların dahil olabileceği interaktif bir atölye gerçekleştirilecek.

Good4Trust 5. Çekirge Programı’na kendini sosyal ve ekolojik açıdan sorumlu hisseden, lisans ve yüksek lisans öğrencisi herkes başvuru yapabilir. 

İyiliklerin paylaşıldığı, sosyal ve ekolojik açıdan sorumlu ve güvenilir üreticilerin ürünlerinin yer aldığı sosyal paylaşım ve etkileşim platformu Good4Trust.org ekibine katılarak örgütsel gelişim, dijital iletişim ve topluluk geliştirme alanlarında deneyim kazanmak, sosyal girişimi için ilham ve destek bulmak isteyen herkes 2022 Good4Trust Çekirge Programı başvuru formu ile başvurusunu tamamlayabilir.

Başvuru Linki: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScbNkBp4dh-Pnm67Yk9KOj9uAVhdwv3C9fG1zT9DdOrBZ4vaQ/viewform

Detaylar

Tarih:
2 Mart 2022
Etkinlik etiketleri:
, , , ,

Organizatör

Good4Trust
View Organizatör Website