Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı

7 Ekim 2021 - 10 Ekim 2021

Ücretsiz

dogal-organik-ve-saglikli-urunler-fuari

Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı”  7-10 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Bu yıl temiz beslenme teması ile düzenlenecek olan fuar vesilesiyle Avrupa ve Ortadoğu başta olmak üzere birçok ülkeden sektör profesyonelleri, iş insanları, perakende, toptancı ve tüm ilgilileri bir araya gelecek. Detaylı bilgi ve duyuru metni;

Organik gıda sektörünün temsilcileri, bu yıl temiz beslenme teması ile düzenlenecek olan “Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı” kapsamında 7- 10 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde bir araya geliyor.

Her yıl Avrupa ve Ortadoğu başta olmak üzere birçok ülkeden sektör profesyonelleri, iş insanları, perakende, toptancı ve tüm ilgilileri tek çatı altında buluşturan “Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı” bu yıl ‘temiz beslenme’ teması ile 7 -10 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak. Organizasyonda, vitaminlerden organik yiyecek içeceklere ve bitkisel kozmetik ve temizlik ürünlerine kadar Türkiye’nin 7 farklı bölgesinde yetiştirilen birçok doğal ve organik ürün görücüye çıkacak.

2027 yılına kadar 272,18 milyar dolar değerine ulaşması beklenen organik gıda pazarının, pandemiye rağmen 2020’de %12’lik bir büyüme gösterdiği ifade edilirken insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen, üretimden tüketime kadar her aşaması kontrollü ve sertifikalı olarak gerçekleştirilen organik tarım üretiminin 2012 yılından bu yana %46 arttığı belirtiliyor.

Detaylar

Başlangıç:
7 Ekim 2021
Bitiş:
10 Ekim 2021
Ücret:
Ücretsiz
Etkinlik etiketleri:
, , , ,
View Website →

Organizatör

Tureks Uluslararası Fuarcılık

Mekan

İstanbul Fuar Merkezi