Tüm Etkinlikler

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

GEÇMİŞ ETKİNLİKLER

Scratch Cup 2023 Başvuruları

QNB Finansbank ve Habitat Derneği çözüm ortaklığında düzenlenen Scratch Cup başvuruları başladı. “Temiz Enerjim Benim Enerjim” Teması ile gerçekleşecek olan Scratch Cup’a son başvuru tarihi 1 Aralık 2022’dir.

Etkinliği Gör →

Borusan Sürdürülebilir Fayda Programı

Borusan tarafından Impact Hub İstanbul iş birliği ile bu yıl ilk kez gerçekleştirilen Borusan Sürdürülebilir Fayda Programı mevcut veya yeni projelerin etki alanlarını artırmayı, etkiyi değişim fikri ile bütünleşik kılabilmeyi ve projeleri ses getirecek bir şekilde somut bir çıktıya dönüştürmeyi amaçlamaktadır. Programın son başvuru tarihi 29 Kasım 2022’dir.

Etkinliği Gör →

Küresel İkaz Sergisi

Sabancı Üniversitesi Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi (SSBF) Öğretim Üyesi Murat Germen’in fotoğrafları ile küresel iklim değişikliğine dikkat çekilmesi amaçlanan KTSM’nin yeni sergisi 29 Mart – 30 Nisan 2022 tarihleri arasında ziyaret edilebilecek.

Etkinliği Gör →

Design Together With BIM

Design Together wıth BIM,  BIM (Building Information Modeling) sistemi’nin Türkiye’deki üniversite öğrencileri arasındaki farkındalığını ve kullanımını artırmak amacıyla İTÜ Mühendisliğe Hazırlık Kulübü tarafından 2015 yılından itibaren düzenlenen yarışmadır. Son başvuru tarihi 23 Kasım 2022’dir.

Etkinliği Gör →