Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

İlham Veren Girişimci Kadınlar

1 Aralık 2021 @ 21:00 - 22:00 UTC+3


Türkiye’de 2008 yılından beri her Kasım ayında 178 ülkeyle aynı anda kutlanan Global Girişimcilik Haftası (GGH), STK ve üniversitelerden oluşan 20 kurumun desteğiyle, bu sene GEN Türkiye ve Habitat Derneği genel koordinasyonunda düzenleniyor. Etkinlik 1 Aralık 2021 Çarşamba günü 21.00’da GEN Türkiye Youtube hesabından gerçekleşecek. Etkinliğin duyuru metni ve detaylı bilgi:

Ana amacı gençlerin girişimciliği bir kariyer seçeneği olarak değerlendirmelerini teşvik etmek olsa da GGH; STK’ler, üniversiteler, girişimciler, yatırımcılar, özel sektör, medya ve devlet kurumlarının dahil olduğu, ekosistemde faaliyet gösteren 300’den fazla paydaş kurumu bir araya getiren bir platform haline geldi. Hafta boyunca tüm GGH paydaşları Türkiye genelinde yüzlerce girişimcilik etkinliği düzenliyor ve bu alandaki farkındalığı artırıyor. GGH, Washington DC’de, Kauffman Vakfı desteğiyle, tüm dünyada girişimcilik ekosistemini geliştirmeye odaklanmış Global Entrepreneurship Network (GEN) şemsiyesi altında yürütülüyor.

GGH2021’de Kasım ayı boyunca ilham veren birçok etkinlik sizleri bekliyor. 

Birleşmiş Milletler Mülteci Örgütü Asya Pasifik Ülkeleri Kıdemli Geçim Kaynakları ve Ekonomik İçerme Programları Müdürü Damla Büyüktaşkın moderatörlüğünde gerçekleşecek “İlham Veren Girişimci Kadınlar” oturumunda, Arzu Kaprol Kreatif Direktörü Arzu Kaprol ve Keçi Events, Upcycle Istanbul Art & Design Festival Kurucusu Arzu Özarı Semiz bizlerle birlikte olacak. Bu keyifli sohbeti kaçırmayın!

Etkinlik, 1 Aralık 2021 saat 21:00’da GEN Türkiye YouTube kanalından yayınlanacaktır.

GEN Türkiye Youtube hesabı: https://www.youtube.com/channel/UCpYMVmjt9wkWl4KhPDHpEMw

Etkinlik, 1 Aralık 2021 Çarşamba günü 21.00’da GEN Türkiye youtube hesabından gerçekleşecek

Detaylar

Tarih:
1 Aralık 2021
Saat:
21:00 - 22:00 UTC+3
Etkinlik etiketleri:
, , ,

Organizatör

GEN Türkiye

Mekan

Online