Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

STÖ’LER ve BM Irk Ayrımcılığının Ortadan Kaldırılması Komitesi

4 Kasım 2021 @ 18:00 - 19:00 UTC+3


İnsan hakları alanında çalışan STÖ temsilcileri ile uluslararası uzmanları buluşturmayı amaçlayan  webinarda, Sivil toplum örgütlerinin raporlarının BM Irk Ayrımcılığının Ortadan Kaldırılması Komitesi’ne iletilmesindeki adımları ve STÖ’lerin raporları savunuculuk çalışmalarında nasıl kullanabilecekleri aktarılacak. Webinar, 4 Kasım Perşembe günü 18:00’de online olarak gerçekleştirilecek. Etkinliğin duyuru metni ve detaylı bilgi için: 

‘STÖ’ler ve BM Irk Ayrımcılığının Ortadan Kaldırılması Komitesi’ webinar kayıtları başladı!

İnsan hakları alanında çalışan STÖ temsilcileri, uluslararası uzmanlarla buluşmaya davetli!

Etkiniz AB Programı’nın uluslararası insan hakları mekanizmaları konusunda uzmanlarla gerçekleştirdiği webinarların sekizincisi ‘STÖ’ler ve BM Irk Ayrımcılığının Ortadan Kaldırılması Komitesi’ başlığı altında 4 Kasım 2021’de düzenlenecek. Sivil toplum örgütlerinin raporlarının BM Irk Ayrımcılığının Ortadan Kaldırılması Komitesi’ne iletilmesindeki adımları ve STÖ’lerin raporları savunuculuk çalışmalarında nasıl kullanabileceklerini Komite üyesi Doç. Dr. Gün Kut aktaracak.

Tarih: 4 Kasım 2021, Perşembe

Saat: 18:00

Konuşmacı: Doç. Dr. Gün Kut (BM Irk Ayrımcılığının Ortadan Kaldırılması Komitesi üyesi)

Yer: Zoom Webinars– internet üzerinden

Etkinlikle ilgili sorularınızı [email protected] e-posta adresine gönderebilirsiniz. Etkiniz AB Programı hakkında daha detaylı bilgi almak için www.etkiniz.eu adresini veya sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilirsiniz. Etkiniz AB Programının önümüzdeki dönemde gerçekleştireceği online eğitimler için takipte kalın!

Kayıt için:

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_osSXWycBTU24VW1IJ7bJlA

Etiketler: insan hakları, azınlık hakları, bm, stö

Detaylar

Tarih:
4 Kasım 2021
Saat:
18:00 - 19:00 UTC+3
Etkinlik etiketleri:
, , ,

Organizatör

Etkiniz AB

Mekan

Online