Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Vegan Çocuk Öykü Yarışması

29 Kasım 2021 @ 08:00 - 15 Aralık 2021 @ 23:30 UTC+3


İmgenin Çocukları Yayınevi, çocuk öykülerinde hayvanların yaşam haklarının önemine değinerek çocuklarda hayvan hakları bilinci oluşturmak amacıyla bir öykü yarışması düzenliyor. Vegan çocuk kitap serisi hazırlamak adına düzenlenen yarışmaya son katılım tarihi 15.12.2021’dir. Programın duyuru metni ve detaylı bilgi:

Vegan çocuk kitap serisi hazırlamak adına düzenlenen bu yarışmada, gönderilecek öykü dosyaları, edebi nitelikleri ve veganlık bilincine dair olmaları bakımından iki yönde değerlendirmeye tabi tutulacak. On kitaplık bir Çocuk Vegan Serisi hazırlamak hedeflenmiş olsa da; gelen dosyaların niteliklerine bağlı olarak seride yer alacak kitapların sayısının değişebileceği bildiriliyor. Gönderilecek dosyalar için herhangi bir sayfa sayısı sınırlaması da yok.

Seçici kurulun onayladığı tüm dosyalar İmgenin Çocukları Yayınevi ekibi tarafından çizimleri yapılmak üzere görselleştirilerek kitaplaştırılacak.

Yarışmada ödül olarak, eserleri kabul edilen yazarlara çeşitli enstrümanlar verileceği belirtiliyor. Ödül kazanan eserler İmgenin Çocukları Yayınevi tarafından kitaplaştırılacak. Yarışma koşulları ve eserlerin yayın hakkı ile ilgili tüm sorularınız için İmgenin Çocukları Yayınevi ile iletişime geçebilirsiniz.

Son katılım tarihi: 15.12.2021

Sonuçların açıklanma tarihi: 15.02.2022

Başvuru Linki: Yarışmaya göndermek istediğiniz öykü dosyalarınızı, iletişim bilgileriniz ile birlikte [email protected] e-posta adresine iletebilirsiniz.

Detaylar

Başlangıç:
29 Kasım 2021 @ 08:00 UTC+3
Bitiş:
15 Aralık 2021 @ 23:30 UTC+3
Etkinlik etiketleri:
, , , ,

Organizatör

İmgenin Çocukları Yayınevi

Mekan

Online