Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Yerelden Ulusala İklim Ağı Projesi

8 Haziran 2022 - 9 Haziran 2022


Türkiye’de Sivil Toplumun Desteklenmesi – Ortaklıklar ve Ağlar Hibe Programı kapsamında Küresel Denge Derneği işbirliği ile yürütülen “Yerelden Ulusala İklim Ağı” Projesi kapsamında, 8 – 9 Haziran 2022 tarihinde Ankara Bölgesi’nden katılımcılarla buluşuyor. Programın duyuru metni ve detaylı bilgi;

Yerelden Ulusala İklim Ağı Projesi kapsamında, Temiz Enerji Vakfı liderliğinde ve Küresel Denge Derneği işbirliği ile Türkiyenin 12 farklı bölgesinde etkinlikler gerçekleştirdik. Son yüz yüze eğitim faaliyetimizde, Ankara ve çevre illerinden katılımcılara ulaşmayı hedefliyoruz.

8-9 Haziran tarihlerinde Grand Mercure Ankara’da gerçekleştireceğimiz etkinlik, iki gün sürecektir. Ankara ve çevre illerinden, iklim değişikliği ile mücadele alanında faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları, kent konseyleri ve belediyeler başta olmak üzere, ilgi duyan herkesin katılımına açıktır. Eğitime katılmadan önce, aşağıdaki kayıt butonuna tıklayarak kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. 

Eğitime katılım ücretsizdir. Kontenjanla sınırlı olmak üzere, Ankara’nın çevre illerinden katılımcılarımıza etkinlik süresince Grand Mercure Ankara’da ücretsiz konaklama imkanı sunmaktayız. Ayrıca, eğitim sonrasında otobüs biletlerini ibraz eden katılımcılarımızın ulaşım giderleri de karşılanmaktadır.

Ankara Bölge Eğitimi’nde, iklim değişikliği alanında uzman eğitimcilerimiz tarafından ele alınacak konu başlıkları ve etkinlik programını, aşağıda yer alan afişten inceleyebilirsiniz.

Konuşmacılar:

  • Prof. Dr. Doğanay Tolunay – Cerrahpaşa Üniversitesi Orman Mühendisliği Anabilim Dalı Başkanı
  • Dr. Nuran Talu – Küresel Denge Derneği Başkanı
  • Prof. Dr. Zeynep Zaimoğlu – Çukurova Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanı
  • Dr. Figen Ar – 3AR Enerji / Afşar Balam Kadın Kooperatifi Kurucusu

Sorularınızı [email protected] adresine yazabilirsiniz.

Kayıt Linki: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScdcXL6YQDzdDl4ihvpP_j5D8675O9O10rREISuTrqLb7VuzQ/viewform

Detaylar

Başlangıç:
8 Haziran 2022
Bitiş:
9 Haziran 2022
Etkinlik etiketleri:
, , , , ,

Organizatör

Küresel Denge Derneği