Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

10. Küresel Sağlık için Gaming Hackathon’una Katılmak İster misin?

30 Ekim 2021 - 31 Ekim 2021

Ücretsiz

Küresel sağlığı korumaya yönelik farkındalık yaratma üzerine düşünmek, fikir üretmek, üretilen fikirleri günümüz teknolojileriyle birleştirip oyun tasarlamak isteyen ortaokul ve lise öğrencilerinin katılacağı hackathon, Habitat Derneği ve Türkiye Vodafone Vakfı tarafından düzenleniyor. Son başvuru tarihi 23 Ekim 2021, saat 23.59. Etkinliğin duyuru metni ve detaylı bilgi:

İçinde bulunduğumuz Covid-19 süreciyle güncelliğini ve önemini koruyan bir konumda olan küresel sağlığı koruma, küresel sağlığı korumaya yönelik farkındalık yaratma üzerine düşünmek, fikir üretmek, ürettiğiniz fikirleri günümüz teknolojileriyle birleştirip oyun tasarlamak istersen bu hackathon tam sana göre, ekibini kurup, başvurunuzu yapın ve daha sağlıklı bir dünya oluşturmak için çözümün bir parçası olun!

*Ekiplerin tamamı ortaokul ya da lise öğrencilerinden oluşmalıdır. Hackathon ortaokul grubu ve lise grubu olarak ayrı gerçekleştirilecektir.

Not: Yarışma kapsamında tasarlanacak oyunlar Unity programı kullanılarak tasarlanacaktır. Eğitim içerikleri yarışmacılara hackathondan önce iletilecektir.

Küresel Sağlık için Gaming Hackathon Başlangıç Tarihi: 30-31 Ekim 2021 (2 Gün)

Son Başvuru Tarihi ve Saati: 23 Ekim- 23.59

Detaylar

Başlangıç:
30 Ekim 2021
Bitiş:
31 Ekim 2021
Ücret:
Ücretsiz
Etkinlik etiketleri:
, , , , , , , ,

Mekan

Online

Organizatörler

Habitat Derneği
Türkiye Vodafone Vakfı