Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

4. Uluslararası Akdeniz İklimleri Organik Tarım Konferansı

26 Mayıs 2022 @ 10:00 - 29 Mayıs 2022 @ 19:00 UTC+3


EKOLOJİ İZMİR, Türkiye’yi ulusal ve uluslararası alanda temsil eden sertifikalı organik ürünlerin ve sektörün tüm paydaşlarının yer aldığı tek fuar olarak sizi 26 – 29 Mayıs 2022 tarihinde  İzmir’e davet ediyor. Programın duyuru metni ve detaylı bilgi;

Sektörün organik sertifikalı ürünlerini, izin verilen girdi ve hizmetlerini sergilediği EKOLOJİ İZMİR FUARI, 26-29 Mayıs 2022 tarihlerinde Ekolojik Tarım Organizayonu Derneği (ETO) iş birliği ile İZFAŞ tarafından 11. kez gerçekleştirilecektir. Organik giyim eşyalarından gıdaya, kozmetikten temizlik ürünlerine kadar yenilikçi geniş bir ürün yelpazesini kapsayan EKOLOJİ İZMİR’e, tüm paydaşlar (makine, yenilenebilir enerji, ekolojik turizm, alternatif eğitim, ekolojik girdi, sertifikasyon kuruluşları) katılımcı ve ziyaretçi olabilir.

Fuar, 11 yılda yerli ve yabancı katılımcıların bir araya gelmesini ve önemli iş bağlantıları yapmalarını sağlayarak sektör paydaşlarına altın fırsat sunan bir “ORGANİK PLATFORM” haline geldi. Mayıs ayında fuarizmir’de OLIVTECH Zeytin, Zeytinyağı, Süt Ürünleri, Şarap ve Teknolojileri Fuarı ile eş zamanlı gerçekleşecek EKOLOJİ İZMİR, düzenlenen etkinliklerle birlikte sektör profesyonellerinin yanı sıra tüketicilerin de ilgi odağı olmaya devam edecek.

Akdeniz Havzası ve dünyanın Akdeniz iklim koşullarına sahip diğer bölgeleri, üretim kapasiteleri yanı sıra gelenek ve kültürlerini de şekillendiren doğal ve tarımsal biyoçeşitliliği ile öne çıkmaktadır. Bugün, iklim değişikliği, küresel bir risk olma yanında bölgede daha belirgin olan göçmen hareketleri ile birbiriyle ilişkili sorunlar yaratmakta ve acil çözümler gerektirmektedir.

Çoğu ülkede, organik tarım uygulamaları, yoğun mono kültür ve girdi kullanımı sorunlarıyla yüzleşmek ve çözüm bulmak için lider üreticiler tarafından 50 yıldan daha uzun bir süre önce başlamıştır.

Başvuru Formu: https://ekolojiizmir.izfas.com.tr/conference-kayit

Detaylar

Başlangıç:
26 Mayıs 2022 @ 10:00 UTC+3
Bitiş:
29 Mayıs 2022 @ 19:00 UTC+3
Etkinlik etiketleri:
, , , , ,

Organizatör

Ekoloji İzmir

Mekan

Fuar Alanı İzmir
ZAFER MAH. 840 SK. FUAR ALANI NO:2 GAZİEMİR - İZMİR
İzmir,
+ Google Haritalar

Venue map