Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

İklim Krizi Temelli Afetler Projesi

26 Mayıs 2022 @ 15:00 - 17:00 UTC+3


Connecting Business Initiative (CBi) desteği ile Hedefler için İş Dünyası (B4G) Platformu tarafından yürütülen İş Dünyası İklim Dayanıklılığı Projesi, 26 Mayıs 2022 Perşembe günü saat 15.00 – 17.00 arasında çevrimiçi olarak düzenlenecek. Programın duyuru metni ve detaylı bilgi;

İklim değişikliği kaynaklı risklerin iş dünyası tarafından anlaşılması ve mevcut üretim sistemlerinin adaptasyonu için özel sektörün farkındalık, hazırlık ve müdahale kapasitesini geliştirme ihtiyacından hareketle tasarlanan ve Connecting Business Initiative (CBi) desteği ile Hedefler için İş Dünyası (B4G) Platformu tarafından yürütülen İş Dünyası İklim Dayanıklılığı Projesi, İklim Dayanıklılığı Sürecinde Teknoloji ve İnovasyon Deneyim Paylaşımları ile devam ediyor.

Teknoloji ve inovasyonun iklim dayanıklılığının arttırılmasını sürecinde oynadığı rol ulusal ve küresel deneyimlerin paylaşılacağı iki ayrı oturumda ele alınacak.

Ulusal deneyimler ve iyi uygulama örneklerinin ele alınacağı oturum 26 Mayıs 2022 Perşembe günü saat 15:00-17:00 arasında çevrimiçi olarak düzenlenecek. Bu oturumda AFAD Hidrojeolojik Mühendisi Sn. Dr. Evren Tanrıverdi ile Redis Innovation Kurucu ve Yöneticisi / Dünya Gazetesi Yazarı Sn. Selin Arslanhan insani inovasyon odağındaki çalışmalarının yanı sıra iş dünyası için kritik olabilecek çalışmaları ele alacak. Aynı zamanda iş dünyasının etkin ve dinamik tamamlayıcısı olan start-up örneklerinin ele alınacağı oturum farklı dinamikleri ile iklim krizine ilişkin yenilikçi çözümlere odaklanacak.

KayıtLinki: https://www.business4goals.org/iklim-dayanikliligi-surecinde-teknoloji-ve-inovasyon-deneyim-paylasimi-seminerleri/

Detaylar

Tarih:
26 Mayıs 2022
Saat:
15:00 - 17:00 UTC+3
Etkinlik etiketleri:
, , , , , , ,

Organizatör

Hedefler İçin İş Dünyası

Mekan

Online
Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.