Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

9. Engelsiz Filmler Festivali

11 Ekim 2021 - 13 Ekim 2021

Ücretsiz

Engelsiz Filmler Festivali

Engelsiz Filmler Festivali yeni tarihlerini 11-13 Ekim olarak duyurdu. Engelsiz Filmler Festivali 2021 çevrim içi olarak ve Ankara Doğan Taşdelen Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde gerçekleşecek. Detaylı bilgi ve duyuru metni;

Engelsiz Filmler Festivali 2021, 11 Ekim’de eff2021.muvi.com adresinde ve Ankara Doğan Taşdelen Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde başlıyor. 6 başlıkta 38 filmin yer aldığı programa buradan, gösterim takvimine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Festival, 11-13 Ekim tarihleri arasında Ankara’da Doğan Taşdelen Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde yapılacak gösterimlerde yarışma bölümlerindeki filmler ile Clermont Ferrand Kısa Film Festivali seçkisi izlenebilecek. Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde yapılacak gösterimlerde bina girişinde HES kodu üzerinden kişilerin aşılı/geçirilmiş hastalık (Covid-19 hastalığı sonrası bilimsel olarak bağışık kabul edilen süreye göre) veya azami 48 saat önce yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapılacak. Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde tüm gösterimler Türkçe ayrıntılı altyazı ile gerçekleşecek. Dileyenler Festival standlarından edinecekleri kulaklıklarla filmleri sesli betimleme ile takip edebilecekler.

Çevrim içi gösterimler, eff2021.muvi.com adresinde 11 Ekim’de saat 12:00’da “Çocuklar İçin” seçkisi ile açılacak. Çevrim içi programdaki tüm filmler 72 saat süresince yayında kalacak. İzlemek istediğiniz filmi dil tercihi butonunda yer alan Türkçe sesli betimleme, orijinal dil ve altyazı tercihi butonunda yer alan Türkçe altyazı, Türkçe ayrıntılı altyazı, İngilizce altyazı seçenekleri ile izleyebilirsiniz.

Ulusal Uzun Film Yarışması programında yer alan filmler yalnızca Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde izlenebilecek. Bu bölümde yer alan filmler dışındaki tüm filmler çevrim içi platformda izlenebilir.

Görüş, öneri ve sorularınızı https://engelsizfestival.com/tr/iletisim adresinden bize iletebilirsiniz. Festival’de görüşmek üzere!

Detaylar

Başlangıç:
11 Ekim 2021
Bitiş:
13 Ekim 2021
Ücret:
Ücretsiz
Etkinlik etiketleri:
, ,

Organizatör

Engelsiz Filmler Festivali
View Organizatör Website

Mekan

İzmit Cumhuriyet Parkı
Cumhuriyet, Korniş Cd No:7, İzmit
Kocaeli, 41200 Türkiye

Venue map