Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ankara Çocuklarının Güvenli Gıdaya Erişimi Çalıştayı

17 Ekim 2022 @ 10:00 - 17:00 UTC+3


Birleşmiş Milletler GEF Küçük Destek Programı (SGP) desteği ile Kalkınma Atölyesi tarafından gerçekleştirilecek olan “Ankara Çocuklarının Güvenli Gıdaya Erişimi Çalıştayı” 17 Ekim 2022 tarihinde Ankara Kent Konseyi’nde, 10.00 – 17.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Programın duyuru metni ve detaylı bilgi;

Birleşmiş Milletler GEF Küçük Destek Programı (SGP) @sgpturkiye desteğiyle  @kalkinmaatolyesi tarafından gerçekleştirilecek olan “Ankara Çocuklarının Güvenli Gıdaya Erişimi Çalıştayı” 17 Ekim Dünya Yoksullukla Mücadele Günü’nde Ankara Kent Konseyi’nde gerçekleşecek.

Özne olarak çocukları, mekan olarak Ankara’yı odağına alan çalıştay, şehrin yoksul bölgelerindeki çocukların gıdaya erişiminde karşılaşılan sorunları tespit etmek, bu konuda yapılan çalışmaları değerlendirmek ve mekanizmaları güçlendirmek üzere muhtemel imkanları araştırmayı amaçlıyor.

Konuya katkı sunabilecek ilgili aktörler, 17 Ekim 2022 tarihinde “Ankara Çocuklarının Güvenli Gıdaya Erişimi Çalıştayı”nda bir araya gelerek çözüm önerileri geliştirip işbirliği yapabilme imkanı bulacak.

Kayıt Linki: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeF9k77EAahmAChY54pb30KWU633gDbvxeHbtCCSRB2H7tBzA/viewform

Organizatör

Kalkınma Atölyesi

Mekan

Ankara Kent Konseyi
Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.