Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Betül Mardin Seminerleri: Sürdürülebilirlik, İletişim ve Halkla İlişkiler

11 Ocak 2022 @ 10:30 - 14:30 UTC+3


Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım son sınıf öğrencilerinin her yıl düzenlediği Betül Mardin Seminerleri’nin bu seneki konusu; Sürdürülebilirlik, İletişim ve Halkla İlişkiler. Seminer webinar şeklinde 11 Ocak 2022 tarihinde, 10.30-14.30 saatleri arasında gerçekleşecektir. Programın duyuru metni ve detaylı bilgi: 

Sürdürülebilirlik Nedir?

Sürdürülebilirlik, tanım olarak, üretim ve çeşitliliğin devamlılığı sağlanırken insanlığın yaşamının daimi kılınabilmesidir. Başka bir ifadeyle, kendi ihtiyaçlarımızı, gelecek nesillerin ihtiyaçlarından ödün vermeden karşılayabilmemizdir.

Dünyamız ve geleceğimiz için bireysel ve toplumsal olarak dünyanın doğal kaynaklarını ve kullanımını yapılabilecek en iyi oranda azaltarak dünyanın, doğamızın ve geleceğimizin ömrünü uzatabiliriz.

11 Ocak Salı günü gerçekleşecek “Sürdürülebilirlik, İletişim ve Halkla İlişkiler” seminerinin “Türkiye ve Dünyada Sürdürülebilirlik / Sürdürülebilir Bir Dünya Tasarlamak Mümkün Mü?” başlığı altında birinci oturum konuşmacıları Fatih Uyanık, Emrah Kurum, İpek Özgüden Özen, Prof.Dr Levent Kurnaz bizlerle olacak. 

“Sürdürülebilirliğin İletişimi/ Geleceğin Farklı Tasarlanması (Dur, Düşün, Değiş, Dönüş, Yaşa)” başlığı altında ikinci oturum konuşmacıları Haluk Sicimoğlu, Dilara Koçak, Dr. Sertaç Doğanay ve Şelale Kadak bizlerle olacak.

“Bireysel Etkiden Kolektif Etkiye, Toplumsal Dönüşüm” başlığı altında üçüncü oturum konuşmacıları Rana Birden, Özlem Ece, Zeynep Özler, Prof. Dr. Itır Erhart, Derin Altan, Renan Tan Tavukçuoğlu olacak. 

Detaylar

Tarih:
11 Ocak 2022
Saat:
10:30 - 14:30 UTC+3
Etkinlik etiketleri:
, , , ,

Organizatör

İstanbul Bilgi Üniversitesi

Mekan

Online
Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.