Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Bu Gezegen Hepimizin! Değişime Var Mısın?

19 Aralık 2021 @ 13:00 - 17:00 UTC+3


Gençlik Projeleri Destek Programı (2019-1) kapsamında, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen Yaşam Köyünde Hareketin Peşinde Projesi gençlerin kişisel ve sosyal gelişimlerini desteklemek, potansiyellerini gerçekleştirebilmelerine imkân sağlamak gibi amaçlar doğrultusunda gerçekleşiyor. Proje kapsamında, Sima Özkan’la Bu Gezegen Hepimizin! Değişime Var Mısın?” semineri 19 Aralık 2021 saat 13.00’da çevrimiçi olarak gerçekleşecek. Programın duyuru metni ve detaylı bilgi:

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında sivil toplum kuruluşlarına yönelik olarak “Sağlıklı Yaşam ve Spor”, “Bağımlılıkla Mücadele”, “Kültür ve Sanat”, “Yenilikçi Fikir”, “Sosyal Uyum”, “Kitap Kahve” ve “Mobil Gençlik Merkezi” alanlarında proje mali destekleri verilmektedir.

 Bu Gezegen Hepimizin! Değişime Var Mısın?  semineriyle “Sıfır atık”, “sürdürülebilirlik”, “organik”, “ilaçsız”, “küresel ısınma”, “kuraklık”, “kıtlık” ve bunun gibi bir çok kavramı çok sık duyar olundu.

Peki nedir bu kavramlar? İnsanları neden ilgilendiriyor? Bu sorulardan yola çıkarak insan doğa ilişkisine daha yakından baktığımız ve birbirimize nasıl iyi geleceğimizin konuşulacağı bu seminere davetlisiniz.

Etkinlik Linki: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScvZbqmk_RlWlqIveJtQLI4guRVcn4ElLWcnkCfH1dkW75cwQ/viewform

Detaylar

Tarih:
19 Aralık 2021
Saat:
13:00 - 17:00 UTC+3
Etkinlik etiketleri:
, , , ,

Organizatör

Gençlik ve Spor Bakanlığı

Mekan

Online