Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Çevre Şurası ve Çalıştayı

2 Kasım 2021 @ 10:00 - 23:59 UTC+3

Ücretsiz

çevre şurası

ŞURA Çevre ve Şehircilik Politika Kurulu tarafından yürütülen Kocaeli Sürdürülebilir Çevre Eylem Planı çalışmaları kapsamında 02 Kasım 2021 tarihinde Çevre Şurası ve Çalıştayı gerçekleştirilecek. Etkinliğin duyuru metni ve detaylı bilgi:

Bilim dünyası, yönetim kadroları ve halkın katılımıyla meydana gelen ortak akılla; Kocaeli’nin gelişmesi, markalaşması, akıllı ve mutlu şehir olması için uygulanabilir politikaların oluşturularak hizmete sunulması amacıyla Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde “ŞURA Kent Politikaları ve Araştırmaları Merkezi” kurulmuştur.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan ve 2021 yılı itibariyle faaliyetlerine başlayan “ŞURA Kent Politikaları ve Araştırmaları Merkezi”; Valilik, Kocaeli Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, Kocaeli Ticaret Odası, Kocaeli Sanayi Odası, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı ve Kocaeli Kent Konseyinin de paydaş olduğu bir yapılanma olup 7 farklı başlıkta (Kültür-Sanat-Turizm, Sosyal Politikalar, Gençlik Spor Eğitim, Bilim-Teknoloji- İnovasyon, Çevre-Şehircilik, Sivil Toplum- Katılımcı Yönetim – Medya, Sanayi – Ekonomi – İstihdam ) oluşturulan politika kurulları ile çalışmalarını aktif bir şekilde sürdürmektedir. 

ŞURA Çevre ve Şehircilik Politika Kurulu tarafından yürütülen Kocaeli Sürdürülebilir Çevre Eylem Planı çalışmaları kapsamında 02 Kasım 2021 tarihinde Çevre Şurası ve Çalıştayı gerçekleştirilecektir. Kocaeli Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek, program akışını ekte bulabileceğiniz organizasyonun öğleden önceki ŞURA bölümüne tüm ilgililer davetlidir.

Katılım ile ilgili [email protected] e-posta adresine ya da 0 262 270 01 00 telefon numarasına dönüş yapabilirsiniz.

Detaylar

Tarih:
2 Kasım 2021
Saat:
10:00 - 23:59 UTC+3
Ücret:
Ücretsiz
Etkinlik etiketleri:
, , , ,

Mekan

Kocaeli Kongre Merkezi

Organizatör

Şura Kent Politikaları Araştırma Merkezi