Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Circle Up Kamp’22

5 Eylül 2022 - 7 Eylül 2022


Abdi İbrahim Sponsorluğunda, Boğaziçi Mezunlar Derneği’nde 5 – 6 – 7 Eylül 2022 tarihinde gerçekleşecek olan Circle Up Kampı’nın bu seneki SKA teması Eşitsizliklerin Azaltılması olacak. Programın duyuru metni ve detaylı bilgi;

Yaratıcı, keyifli, yenilikçi bir kampa hazır mısın? Hatta belki devamında eğlenceli ve üretken Circle Up ekibinde yer almaya?

Abdi İbrahim ana sponsorluğunda 5-6-7 Eylül tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği’nde gerçekleşecek olan Circle Up Kampı’nın bu yılki SKA teması Eşitsizliklerin Azaltılması. 3 gün boyunca girişimcilik, sosyal fayda, Sürdürebilir Kalkınma Amaçları, sosyokrasi ve daha nice konuları çeşitli workshoplar, alanında uzman konuşmacılar ve oyunlar sayesinde öğrenme fırsatı yakalayacağız. Aynı zamanda 3 günün sonunda ekibin ile kendi startup fikrinizi oluşturabilir, melek yatırımcı ve girişimcilerden oluşan jürimize sunumunuzu yapma imkanı elde edebilirsiniz. 

Yerimiz kısıtlı, bu yüzden düşüncelerini senden duymak isteriz. Herhangi bir sorun olursa [email protected] mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsin. 

Seni tanımayı ve aramızda görmeyi heyecanla bekliyoruz!

Başvuru Formu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSesTrPRsxLlqThopW_XjPsxcc8veZ20opV7y9WEaHTIXaiUDA/viewform

Detaylar

Başlangıç:
5 Eylül 2022
Bitiş:
7 Eylül 2022
Etkinlik etiketleri:
, , , ,

Organizatör

Circle Up

Mekan

Boğaziçi Mezunlar Derneği
Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.