Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Cresta Reklam Ödülleri

1 Şubat 2022 @ 08:00 - 29 Mart 2022 @ 23:30 UTC+3


cresta reklam ödülleri
Creative Standards International ile Uluslararası Reklamcılık Derneği (International Advertising Association-IAA) işbirliğinde 1993’ten beri düzenlenen Cresta Reklam Ödülleri, iklim değişikliği temalı yeni bir yarışmayla dünyanın dört bir yanındaki genç kreatifleri yaratıcılıklarını sergilemeye davet ediyor. Yarışmaya son başvuru tarihi 29 mart 2022 olup, programın duyuru metni ve detaylı bilgi:

İnsanları iklim değişikliğine ve eylemsizlikle mücadeleye karşı seferber etmeye hizmet edecek projelerin yarışacağı yarışmanın kreatifler ve çevre uzmanlarından oluşacak jüri üyeleri önümüzdeki haftalarda açıklanacak. Çevre üzerine çok sayıda kitabı ve sergisi bulunan yazar, kreatif direktör ve Cresta CEO’su Lewis Blackwell, jüride yer alacağı kesinleşen isimler arasında.

Nihai ödül iklim değişikliğini tersine çevirme, durdurma veya yavaşlatma mücadelesinde somut bir ilerleme kaydetmek olsa da projesi birinci seçilen bir öğrenci ve bir genç kreatif 1000’er dolarlık nakit ödül ve Cresta ödülünün özel bir versiyonunun sahibi olacak. Kazanan projeler, Cresta ve paydaşları aracılığıyla medyada mümkün olan en yüksek görünürlüğü elde edecek. Her iki kategoride jürinin takdirini kazanan ilk beş proje ise Lurzer’s Archive dergisinin dijital versiyonunda eksiksiz künyesiyle birlikte yayına girecek.

Cresta Başkanı Alan Page, sektör paydaşlarına ve yarışmaya katılmayı düşünen genç yeteneklere şöyle sesleniyor: “Yaratıcı endüstrinin iklim değişikliğine karşı mücadele konusunda büyük bir potansiyeli var. Sektörümüzden henüz yeterince katılım görmüyoruz ancak bu çabaları artırmak şart. Yarışmamız, genç kreatiflere bu değişimin ön saflarında yer almak için daha fazla çaba gösterme şansı tanıyor. Projeye katılmak, ortak olmak ya da başka bir şekilde dahil olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.”

Eğitim hayatına tam zamanlı olarak devam eden öğrencilerle 26 yaş altındaki kreatiflerin katılımına açık olan yarışma, başvuruları 29 Mart’a kadar kabul edecek ve başvuru sahiplerinden herhangi bir ücret talep etmeyecek.

Daha Fazla Bilgi: climate.cresta-awards.com

Sorularınız İçin: [email protected] mail adresine maillerinizi iletebilirsiniz.

Detaylar

Başlangıç:
1 Şubat 2022 @ 08:00 UTC+3
Bitiş:
29 Mart 2022 @ 23:30 UTC+3
Etkinlik etiketleri:
, , , ,