Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

İstanbul’un Genç Festivali

10 Haziran 2022 - 12 Haziran 2022


Akbank ana sponsorluğunda yürütülen İstanbul’un Genç Festivali, 10 – 12 Haziran 2022 tarihinde Müze Gazhane’de gerçekleşecek. Programın duyuru metni ve detaylı bilgi;

Ana Sahne;

Müzik, açık sözlü sohbetler ve popüler kültürden nameler bu sahnede. Öğleden sonra minderlere yayılıp hayatın güncelliğine karışabileceğin, havanın kararmasıyla da en sevdiğin şarkılara eşlik edebileceğin mekân burası. 

Akbank İlham Akademisi;

Hızla dönen dünyaya ayak uydurman ve kişisel gelişimine yatırım yapman için teknolojiden kültür sanata, girişimcilikten liderliğe, duygusal zekâdan yaratıcılık ve dijital dünyaya seni yakından ilgilendiren tüm trendleri bir araya getirdik ve seni yormayacak seminerler oluşturduk.

Kreatif Portfolyo Buluşmaları;

Profesyonel geleceğin senin için mimarlık, grafik tasarımı, illüstrasyon ya da moda anlamına mı geliyor? Kariyerinin başlangıç aşamasında isen ya da akademik hayatının son demlerini yaşıyorsan, portfolyonu düzenle, kayıt ol, sektörün usta isimleriyle buluş ve çalışmalarına yönelik doğru geri bildirimleri alma fırsatı yakala. 

Atölye Çalışmaları;

Haz, beceri ve sürdürülebilirliği buluşturduk. Çikolata, kahve ve mocktail nasıl yapılır merak ediyorsan, kendini tüketime kaptırmak yerine eşyalarını uzun süre kullanmayı tercih ediyorsan ve havalı yetkinlikler geliştirmek istiyorsan atölye çalışmalarında bize katıl.

İstanbul Kitapçısı;

Müze Gazhane İstanbul’un en keyifli kitapçılarından birine sahip. Takip ettiğin yazarlarla buluşmak, biraz edebiyat biraz da hayata dair sohbetlere katılmak için üç gün boyunca İstanbul Kitapçısında düzenlenecek imza seanslarını kaçırma.

Kayıt Linki: https://bilet.kultur.istanbul/?ec=FESTZGENCLIKFESTIVALI

Detaylar

Başlangıç:
10 Haziran 2022
Bitiş:
12 Haziran 2022
Etkinlik etiketleri:
, , , , ,

Organizatör

istgencfest

Mekan

Müze Gazhane