Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ses Kadın Mentörlük Yürüyüşü

6 Mart 2022


Ses Eşitlik ve Dayanışma Derneği kadın dayanışmasının, her türlü bölünmenin üstesinden geleceğine ve bu yolla toplumsal barışa katkı sunacağımıza inanıyor ve bu doğrultuda 6 Mart 2022 Pazar günü kadından kadına destek olmak için bir araya geliyor. Programın duyuru metni ve detaylı bilgi:

SES Kadın Mentorluk Yürüyüşü, yaşamın farklı kademelerinde, farklı deneyimlerde, farklı yetkinliklerde, farklı yaşlarda olan kadınların bir araya gelip eşleşerek, birlikte yan yana yürüdükleri, birbirlerinin tecrübelerinden öğrendikleri, iki kadın arasında etkinlik süresince devam eden veya karşılıklı arzuya göre devam edecek olan mentor-menti ilişkisinin kurulduğu bir organizasyondur.

Kariyer yolculuğu, akademik gelişim, siyaset, medya, sivil toplum, sanat, liderlik, girişimcilik, start-up, iş hayatına hazırlık, toplumsal cinsiyet eşitliği, iş-özel hayat dengesi, kişisel gelişim gibi farklı alanlarda tecrübenizi paylaşmak veya bu alanlarda tecrübesi olan başka kadınlardan öğrenmek, ilham almak istiyorsanız, siz de SES Kadın Mentorluk Yürüyüşü ağına dahil olun.

SES Kadın Mentorluk Yürüyüşü’nü ilk defa 2020 yılında, Vital Voices derneğinin, dünyanın 165 şehrinde uyguladığı Küresel Kadın Mentorluk Yürüyüşü’nün bir parçası olarak, 350 kadının katılımıyla İstanbul’da gerçekleştirdik. 2021’de pandemi nedeniyle sanal ortamda gerçekleştirdiğimiz buluşmamızda ise 300 kadın birbirine SES oldu, destek oldu.

Bu sene, İstanbul’da Ataşehir, Şişli ve Bakırköy belediyelerinin de desteği ile üç ilçede bir araya gelmeyi, dayanışma ağını güçlendirmeyi hedefleniyor. 

10:30 – 12:00 Buluşma ve konuşmalar

12:00 – 14:00 Eşlerin buluşması ve yürüyüşe başlamaları

14:00 – 16:00 Kutlama ve kapanış

Başvuru Linki : https://sesdernegi.org/ses-kadin-mentorluk-yuruyusu-basvuru-formu/ 

Detaylar

Tarih:
6 Mart 2022
Etkinlik etiketleri:
, , ,

Organizatör

Ses Eşitlik ve Dayanışma Derneği