Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Sorunlara Çözümler Buluşması, Amaç 13: İklim Eylemi

14 Haziran 2022 @ 18:00 - 19:30 UTC+3


Sürdürülebilirlik Adımları Derneği tarafından, UNDP Türkiye çözüm ortaklığı ve Zorlu Holding desteği ile yürütülen Sorunlara Çözümlere Buluşma’sının 27.’si 14 Haziran 2022 tarihinde, 18.00 – 19.30 saatleri arasında zoom üzerinden gerçekleşecek. Programın duyuru metni ve detaylı bilgi;

Sürdürülebilirlik Adımları Derneği olarak UNDP Türkiye çözüm ortaklığı ve Zorlu Holding desteğiyle yürüttüğümüz Sorunlara Çözümler Buluşması’nın 14 Haziran Salı günü 27. ‘sini gerçekleştiriyoruz!

Sosyal girişimcileri, akademisyenleri, sivil toplum kuruluşlarını, özel sektörü ve kamu kurumlarını bir araya getiren 27. Sorunlara Çözümler Buluşması’nda iklim değişikliğine bağlı afetlere uyum kurumların iyi uygulama örnekleri çerçevesinden konuşulacak.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı İklim Değişikliğine Uyum ve Yerel Politikalar Dairesi Başkanı Doç. Dr. Çiğdem Tuğaç, Grundfos Türkiye İletişim Müdürü Gonca Başar, Yerli Yeşil Yeni Koordinatörü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Murad Tiryakioğlu ve Ecording Kurumsal Partnerlikler ve Satış Müdürü Zehra Solmaz’ın konuşmacı olarak yer alacağı panelin moderatörlüğünü UNDP Türkiye “Türkiye’de İklim Değişikliğine Uyum Eyleminin Güçlendirilmesi Projesi” İletişim Asistanı Merve Elibirlik yapacak.

İklim değişikliğine ve afetlere uyum başlığı altında yapacağımız Sorunlara Çözümler Buluşmamızda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Kayıt Linki: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZIpcuqvpjorG9Wa-WFNIPUPyMx7X8iA-A91

Detaylar

Tarih:
14 Haziran 2022
Saat:
18:00 - 19:30 UTC+3
Etkinlik etiketleri:
, , , ,

Organizatör

Sürdürülebilirlik Adımları Derneği

Mekan

Online
Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.