Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Sürdürülebilirlik Zirvesi 2021

16 Kasım 2021 @ 10:00 - 17 Kasım 2021 @ 17:00 UTC+3


Harvard Business Review Türkiye’nin düzenlediği “Sürdürülebilirlik Zirvesi 2021” fikir önderleri ve iş dünyası temsilcileri ile sürdürülebilirlik stratejisine odaklanıyor. Webinar, 16-17 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek. Etkinliğin duyuru metni ve detaylı bilgi:

Sürdürülebilirliğin şirketler için stratejik bir zorunluluk haline geldiği günümüzde, kurumlar ve organizasyonlar büyük bir değişim sürecinden geçiyor. Uzun vadeli büyümenin ve iyileşmenin anahtarı olarak görülen sürdürülebilirlik, değer odaklı bir strateji ve bu strateji doğrultusunda yeniden şekillenen iş modellerini gerektiriyor. Bu alanda yapılan yatırımlar her geçen gün artarken sürdürülebilirlik odaklı yepyeni bir ekosistem oluşuyor.

HBR Türkiye olarak değerli fikir önderleri ve iş dünyası temsilcileri ile gerçekleştireceğimiz etkinlikte sürdürülebilirliğin üç boyutuna odaklanıp gezegenimizin karşı karşıya olduğu riskleri masaya yatıracak, farklı sektörlerdeki uygulamaları konuşacak ve çözüm üretmeye odaklanacağız. İki gün sürecek bu büyük etkinliğe davetlisiniz!

Kayıt için:

https://webinar.hbrturkiye.com/register/surdurulebilirlik-zirvesi-2021?lang=en#register

Detaylar

Başlangıç:
16 Kasım 2021 @ 10:00 UTC+3
Bitiş:
17 Kasım 2021 @ 17:00 UTC+3
Etkinlik etiketleri:
, ,

Organizatör

Harvard Business Review

Mekan

Online