Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Yeşil Mutabakat ve Türkiye: AYM ve Cinsiyet Eşitliği

12 Nisan 2022 @ 18:00 - 19:00 UTC+3


Kadir Has Üniversitesi Enerji ve Sürdürülebilir Kalkınma Merkezi’nin (CESD), Enerji ve İklim Değişikliği Vakfı’nın (ENİVA) iş birliğiyle düzenlediği “Yeşil Mutabakat ve Türkiye” söyleşi dizisine, Yenilenebilir Enerji & Enerji Sektörü Türk Kadınları Grubu Kurucu Başkanı Sedef Budak konuk oluyor. Etkinlik, 12 Nisan 2022, 18:00-19:00 saatleri arasında gerçekleşecek. Etkinliğin duyuru metni ve detaylı bilgi:

Kadir Has Üniversitesi Enerji ve Sürdürülebilir Kalkınma Merkezi (CESD) ile Enerji ve İklim Değişikliği Vakfı (ENİVA) tarafından düzenlenen “Yeşil Mutabakat ve Türkiye” konulu etkinliğimiz 12 Nisan Salı günü 18:00-19:00 arasında KHAS CESD müdürü ve ENİVA YK Başkanı Prof. Dr. Volkan Ş. EDİGER moderatörlüğünde başlayacaktır. On dördüncü etkinliğimizde Yenilenebilir Enerji ve Enerji Sektörü Türk Kadınlar Grubu Kurucu Başkanı, Sedef Budak konuk olacaktır ve kendisiyle “AYM ve Cinsiyet Eşitliği” alt başlığı hakkında sohbet edilecektir.

Program Zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirilecektir ve katılım için kayıt zorunludur. Üniversite dışından katılıma açık olan etkinliğimiz Türkçe olarak yapılacak ve katılım ücretsiz olacaktır.

Kayıt Formu: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZYqdu2vrDwiH9PkQJ10x_b2rPzMtD9iZHRD

Detaylar

Tarih:
12 Nisan 2022
Saat:
18:00 - 19:00 UTC+3
Etkinlik etiketleri:
, , , , , , ,

Organizatör

Kadir Has Üniversitesi Enerji ve Sürdürülebilir Kalkınma Merkezi

Mekan

Online