Profil fotoğrafı

Harmonia Ekolojik Tasarım Eğitim Çiftliği

  • Çanakkale, Türkiye
  • Çanakkale, Türkiye
  • Üye

Üzgünüz, hiç üye bulunamadı.

Hakkımızda

Harmonia Ekolojik Tasarım Eğitim Çiftliği

Harmonia yeşil markalar inşa eder. Birey, kurum ya da topluluklara arazi tasarımı, ekolojik yerleşke tasarımı, stratejik planlama, markalaşma konularında tasarım danışmanlığı yapar.

Harmonia; sosyal fayda sağlayan ve çevre sorumluluğu olan tasarım çözümleri üretir. Kamu kurum ve kuruluşlarına projeler üretir, tasarım danışmanlığı yapar, ekoloji bağlamında eğitimler verir.
Şirketler ve bireylere görsel iletişim ve mekan tasarımı hizmeti verir. Ekolojik entegrasyonlarını gerçekleştirmeleri için ekolojik yaşam bilgisi, tasarım odaklı düşünme, atık yönetimi, sosyal tasarım, iklim değişikliği gibi konularda eğitim verir.
Ekolojik yaşam ve tasarım konularında kırsalda kendi uygulama çiftliğinde ve şehirlerde farklı kuruluşlarda eğitimler düzenler, düzenlenen eğitimlere eğitimci olarak iştirak eder. Ulusal ve uluslararası platformda ekoloji, sürdürülebilirlik, onarıcılık kavramları çerçevesinde faaliyet gösterir, konferans ve söyleşilere katılır.
Üniversiteler ve sivil toplum kuruluşları ile sosyal fayda odaklı projeler yürütür ve proje fikri geliştirir. Sosyal sorumluluk projelerinde yer alır, kitap yazar, dergi ve gazetelere konusuyla alakalı yazılar hazırlar ve ekolojik farkındalığı artırmaya çabalar.

Takipte Kalın!

Medya