Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Amaç 17: Amaçlar için Ortaklıklar, Sorunlara Çözümler Buluşması

21 Aralık 2021 @ 18:00 - 19:30 UTC+3


Sürdürülebilirlik Adımları Derneği tarafından UNDP Türkiye çözüm ortaklığı ve Zorlu Holding desteğiyle yürütülen Sorunlara Çözümler Buluşması, Amaç 17: Amaçlar için Ortaklıklar odağında gerçekleşiyor. Etkinlik 21 Aralık 2021 Salı günü gerçekleşecek. Etkinliğin duyuru metni ve detaylı bilgi:

Sürdürülebilirlik Adımları Derneği olarak UNDP Türkiye çözüm ortaklığı ve Zorlu Holding desteğiyle yürüttüğümüz Sorunlara Çözümler Buluşması, Amaç 17: Amaçlar için Ortaklıklar odağında gerçekleşiyor.

Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları özelinde yapılan ilham verici çalışmaları ve iyi uygulama örneklerini dinlemek, karşılıklı fikir ve deneyim paylaşımında bulunmak amacıyla düzenlenen Sorunlara Çözümler Buluşması, 21 Aralık 2021 Salı günü 18.00 – 19:30 saatleri arasında yapılacak.

TÜRKONFED Genel Sekreter Yardımcısı Erhan Arslan, EBRD Sivil Toplum İlişkileri ve Özel Sektör Ortaklıkları Yöneticisi Mısra Özkuş, Good4Trust Kurucusu ve Kışkırtıcısı Dr. Uygar Özesmi’nin konuşmacı olarak yer alacağı panelin moderatörlüğünü UNDP Türkiye Kapsayıcı ve Sürdürülebilir Büyüme Portföy İletişim Danışmanı Deniz Şilliler Tapan yapacak.

Amaçlar için Ortaklıklar başlığı altında yapacağımız Sorunlara Çözümler Buluşmamızda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Kayıt linki: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZYudOugpzgjHNCVpQGFOvxuX1ekrNt3h_BR

Detaylar

Tarih:
21 Aralık 2021
Saat:
18:00 - 19:30 UTC+3
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
, , , , ,

Organizatör

Sürdürülebilirlik Adımları Derneği
Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.