Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Annual Food Agenda

11 Kasım 2021 @ 08:00 - 17 Kasım 2021 @ 17:00 UTC+3


Impact Hub İstanbul, Foodback.co tarafından düzenlenen, tarladan sofraya tüm gıda zincirinin ele alınacağı ve değerli konuşmacıların yer alacağı program 11-12 Kasım tarihlerinde çevrimiçi gerçekleşecek. Etkinliğin duyuru metni ve detaylı bilgi:

💻Program 11-12 Kasım tarihlerinde çevrimiçi gerçekleşecektir ve ücretsizdir.

Annual Food Agenda nedir?

Annual Food Agenda (AFA), EIT Food tarafından desteklenen ve Avrupa Komisyonu organı EIT’den fon alan bir projedir. EIT Food, gıda ekosistemimizi dönüştürmek için kurulmuştur ve sağlığımızı, kaliteli gıdaya erişimimizi ve çevremizi iyileştiren yenilikçi ve ekonomik açıdan sürdürülebilir girişimleri desteklemektedir.

AFA, Universidad Autónoma de Madrid-IMDEA Food tarafından, 4 Avrupa ülkesinden gelen gıda endüstrisi şirketleri, üniversiteler ve araştırma merkezleri dahil olmak üzere 10 kilit ortağın katılımıyla koordine edilmektedir. Polonya,  İspanya, Birleşik Krallık ve Finlandiya’nın yanı sıra bu sene Türkiye ve Romanya AFA’ya dahil olmuştur. 

Annual Food Agenda’nın hedefi nedir?

AFA’nın ana hedefi, tüketicilerin ilgisini çekmek ve tüm değer zincirini sürece dahil ederek tüketicileri yedikleri gıdalar hakkında düşünmeye teşvik etmektir. Aynı zamanda, tüketicinin gıda sistemini daha iyi anlamasını sağlamak için gıdayla bağlantılı veya bağlantısız günlük ortamlarda akademi, endüstri, üreticiler ve tüketiciler arasındaki etkileşimi artırmak amaçlanmaktadır.

Kayıt için:

https://foodback.co/AFA/

Detaylar

Başlangıç:
11 Kasım 2021 @ 08:00 UTC+3
Bitiş:
17 Kasım 2021 @ 17:00 UTC+3
Etkinlik etiketleri:
, ,

Organizatör

Impact Hub İstanbul

Mekan

Online