Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ekokırım ve Doğa Hakları Konferansı

3 Aralık 2022 @ 09:30 - 17:00 UTC+3


Yeşil Düşünce Derneği Ekokırım ve Doğa Hakları Konferansı düzenliyor. Avrupa ve ülkemizden doğa hakları savunucuları ile aktivistlerin, ekokırıma karşı mücadele eden teorisyenlerin, hukukçuların, aktivistlerin ve yeşil hareketin bileşenlerinin bir araya geleceği konferans 3 Aralık 2022 Cumartesi günü 09:30- 17:00 saatleri arasında Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleşecek. Etkinliğin duyuru metni ve detaylı bilgi;

Kar odaklı büyüme ekonomisini beslemek için doğanın haklarının yok sayıldığı ve sadece kaynak olarak görüldüğü politikalar sonucu tüm yaşamı tehdit eden ekolojik bir yıkım ve iklim krizi ile karşı karşıyayız. Buna karşın tüm dünyada insanlar #DoğanınHaklarıVar diyor! Doğa hakları tanınana, ekokırım durana, iklim krizine gerçekçi önlemler alınana kadar mücadele sürecek. Yeşil Hareketin bilgi ve deneyimini zenginleştirmek, güçlü politik söylemler üretmek, doğa koruma, izleme ve savunuculuk faaliyetlerini geliştirmek için buluşuyoruz.

Sizi de yeşil hareket ile ‘Ekokırım ve Doğanın Hakları’ konferansında buluşmaya, ekokırıma ve iklim krizine karşı ortak söz üretmeye davet ediyoruz.

3 Aralık 2022 Cumartesi, 09:30- 17:00

Bahçeşehir Üniversitesi Güney Kampüsü

Kayıt için tıklayın. 

 

 

 

Detaylar

Tarih:
3 Aralık 2022
Saat:
09:30 - 17:00 UTC+3
Etkinlik etiketleri:
, , , ,

Organizatör

Yeşil Düşünce Derneği
View Organizatör Website

Mekan

Bahçeşehir Üniversitesi
Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.