Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü

14 Eylül 2022


Kale Grubu’nun Kurucusu İbrahim Bodur’un anısını yaşatmak adına 2017 yılından itibaren gerçekleştirilen İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödül Programı’na başvurular 14 Eylül 2022 tarihine gerçekleşecek. Programın duyuru metni ve detaylı bilgi;

İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödül Programı, Kale Grubu’nun Kurucusu İbrahim Bodur’un anısını ve değerlerini yaşatmak amacıyla 2017 yılında hayata geçirildi. Yalnızca üretimi ve büyümeyi değil; ürettiği değerleri toplumla paylaşarak gelişmeyi hedefleyen Kale Grubu’nun hayata geçirdiği ödül programı, yaşadığı dünyaya ve çevreye karşı kendini sorumlu hisseden ve bu uğurda hayatları iyileştirmek için harekete geçme cesaretini gösteren sosyal girişimcilere destek olmayı, onların yarattığı pozitif etkiyi çoğaltmayı ilke ediniyor.

Herhangi bir konu sınırlaması olmaksızın; Erken Aşama, İleri Aşama ve İş Birliği Kategorilerindeki tüm başvuruları kapsamına alan İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödül Programı, bu yıl ikinci kez Erken ve İleri Aşama kategorilerine başvuru yapan sosyal girişimciler arasından 18-25 yaş aralığındaki bir değişim öncüsü genci de ödüllendiriyor.

Kayıt Linki: https://ibrahimbodurodulleri.com/basvuru/

Detaylı Bilgi: https://ibrahimbodurodulleri.com/

Detaylar

Tarih:
14 Eylül 2022
Etkinlik etiketleri:
, , ,

Organizatör

Kale Grubu
Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.