Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Marmara Denizi 2022 Sempozyumu

8 Ocak 2022 - 9 Ocak 2022


İş Bankası’nın ana sponsorluğunda düzenlenen Marmara Denizi 2022 Sempozyumu’nun üçüncüsü 8-9 Ocak 2022 tarihinde İş Kuleleri Salonu’nda gerçekleşecek. Sempozyum boyunca, Marmara Denizi ile ilgili güncel ve yaşamsal önem taşıyan konular, alanında önde gelen isimler tarafından ele alınacak. Programın duyuru metni ve detaylı bilgi: 

Etkinlik girişinde HES kodu kontrolü yapılacaktır. Salgın koşullarında katılımcıların sağlığını düşündüğümüzden sadece önceden kayıt yaptıran ve aşılarını tamamlamış kişiler sempozyum alanına alınacaktır.

Sempozyumda Marmara Denizi’nde deniz salyası/müsilaj ve kirlilik, biyoçeşitlilik, balıkçılık, Marmara Denizi jeolojisi/deprem, koruma alanları ve Türk Boğazları konulu bildiriler sunulacak ve kitap haline getirilecektir. 

Vakıf bu yıl Marmara Denizi konusunda uluslararası ölçekte özgün araştırma yapan ve yayımlayan araştırmacılar ile geçmişten günümüze Marmara Denizi araştırmalarına hizmet etmiş Türk araştırmacılara ödüller de verecektir. Ödüller 8 Ocak 2022 akşamı kamuoyuna açıklanacak ve ödül kazanan araştırmacılara tevdi edilecektir.

Sempozyuma Kayıt: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeKkzx3UEam0ubn9DlIwi_qZMrm6hPMz-0wcPx8SBpFhZ1cZg/viewform

Sempozyum Taslak Programı: https://tudav.org/wp-content/uploads/2022/01/Marmara_Denizi_2022_Sempozyumu_Taslak_Programi.pdf

Detaylar

Başlangıç:
8 Ocak 2022
Bitiş:
9 Ocak 2022
Etkinlik etiketleri:
, , , , , , ,

Organizatör

İş Bankası

Mekan

İş Kuleleri Salonu
Levent, Büyükdere Cd. İş Bankası Kuleleri, 34330 Beşiktaş/İstanbul Türkiye + Google Haritalar

Venue map