Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

ODTÜ Teknokent BİGG Programlarına Başvurular Başladı

29 Haziran 2022


ODTÜ Teknokent girişimcilerinin hedeflerine ulaşması için gerçekleşen TÜBİTAK BİGG desteği programına son başvuru tarihi 29 Haziran 2022 olup. Programın duyuru metni ve detaylı bilgi;

BiGG3

ODTÜ TEKNOKENT, Arçelik Garage ve KWORKS kaynakları bir araya geldiği BiGG3’ te, farklı odak alanlarında aynı yeşil gelecek için çalışmalar yapan girişimcilere, konsorsiyum üyelerinin yetkin iş ağları ve alandaki tecrübeleri ile TÜBİTAK 1512 Girişimcilik Destek Programı için kapsamlı bir güç sağlanmaktadır.

Bigg-3.com

 

BİGGBio

İklim Değişikliği, Çevre ve Biyoçeşitlilik, Temiz, Erişilebilir ve Güvenli Enerji Arzı, Temiz ve Döngüsel Ekonomi, Yeşil ve Sürdürülebilir Tarım alanlarındaki iş fikirlerinin 1512 Girişimcilik Desteği’ ne ulaşmaları için kurgulanan BİGGBio, alanda söz sahibi ve geniş iş ağına sahip olan ODTÜ TEKNOKENT ve ReDis Innovation tecrübesi ile girişimcilere en yetkin eğitim ve mentorluk hizmetlerini sunmaktadır.

Bigg-bio.com

 

BİGGED

MEF Üniversitesi’nin alandaki seçkin yetkinliği ve ODTÜ TEKNOKENT ’in teknik altyapı ve tecrübesi ile kurgulanan BİGGED programı birbirinden farklı odak alanlarında yeşil büyüme için fikir geliştiren girişimcilere 1512 numaralı Girişimcilik Destek Programı’na ulaşma yolunda doğru adres olmaktadır.

Bigg-ed.com

 

BİGGM

Sürdürülebilir Akıllı Ulaşım Teknolojileri odaklı geliştirilen iş fikirlerine ev sahipliği yapmak isteyen BİGGM, ODTÜ TEKNOKENT ve Bilişim Vadisi’nin güçlü altyapısı ve tecrübesi ile 1512 Girişimcilik Desteği’ nin sürdürülebilir akıllı ulaşım teknolojileri için en etkili başvuru noktası haline gelmektedir.

Bigg-m.com

 

T-BİGGY

Yeşil ve Sürdürülebilir Tarım öncelikli olmak üzere farklı odak alanları için geliştirilmiş iş fikirlerinin ODTÜ TEKNOKENT ve Yaşar Üniversitesi’nin tecrübesi ve geniş iletişim ağından faydalanarak 1512 Girişimcilik Desteği’ ne ulaşması için kurgulanan T-BİGGY, başvurularını beklemektedir.

Tbigg-y.com

Programlar için son başvuru tarihi 29 Haziran 2022.

Siz de güçlü iş birlikleri ile TÜBİTAK 1512 Girişimcilik Destek Programı’ndan yararlanarak 450.000 TL ‘ye kadar geri ödemesiz hibe ile iş fikrinizi hayata geçirmek için hadi acele edin!

Başvuru Linki: https://bigg.odtuteknokent.com.tr/

 

 

 

Detaylar

Tarih:
29 Haziran 2022
Etkinlik etiketleri:
, , , , ,

Organizatör

TÜBİTAK
View Organizatör Website
Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.