Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Uluslararası Ağ Kurma Etkinliği Ufuk Avrupa Misyonları: Okyanus ve Sular & Toprak Sağlığı ve Gıda

8 Şubat 2022


TÜBİTAK tarafından, Sabancı Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen Ufuk Avrupa Okyanus ve Sular Misyonu ile Ufuk Avrupa Toprak Sağlığı ve Gıda Misyonuna yönelik gerçekleştirilecek olan Uluslararası Ağ Kurma Etkinliği 8 Şubat 2022 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleşecek. Programın duyuru metni ve detaylı bilgi:

Etkinlik, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından ortak finanse edilen; yürütücüsü T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, ana yararlanıcısı ise TÜBİTAK olan ve Rekabetçi Sektörler Programı çerçevesinde desteklenen, “Ufuk 2020’de Türkiye Faz-II” Teknik Destek Projesi kapsamında düzenlenecek.

Etkinlik kapsamında, yukarıda bahsi geçen Misyonlar dahilindeki çağrılara başvurmak isteyen, yurtiçinde ve yurtdışında araştırma, endüstri ve yerel yönetim alanlarında çalışmalar yürüten temsilcilerin bir araya getirilmesi planlanmaktadır. İlgili misyonlara ve bu misyonların çağrılarına yönelik partnerliklerin geliştirilmesine olanak sağlayacak bu etkinlikte, katılımcıların, kurum tanıtımlarını yapabilecekleri, proje fikirlerini sunabilecekleri ve fikir alışverişinde bulunabilecekleri pitching oturumları düzenlenecektir. Ayrıca, B2Match platformu üzerinden düzenlenecek etkinlikte, katılımcılar arasındaki etkileşimi artırmak amacıyla çevrimiçi bire bir toplantı düzenleme imkânı da sunulmaktadır.

Bire bir toplantı oturumları dışındaki tüm oturumlar Zoom uygulaması üzerinden gerçekleşecektir. Dileyen katılımcılar, etkinliği Proje YouTube kanalı aracılığıyla canlı olarak da takip edebileceklerdir.

Detaylı Bilgi : https://ufukavrupa.org.tr/tr/haberler/uluslararasi-ag-kurma-etkinligi-ufuk-avrupa-misyonlari-okyanus-ve-sular-toprak-sagligi-0

Başvuru İçin: https://restore-our-ocean-and-waters.b2match.io/

Detaylar

Tarih:
8 Şubat 2022
Etkinlik etiketleri:
, , , , , , , ,

Organizatörler

TÜBİTAK
Sabancı Üniversitesi

Mekan

Online