Etkinlikler

Sosyal Girişim İstanbul: PartnerUp

Online

Sosyal Girişim İstanbul: PartnerUp ile sosyal etki odaklı girişimler ve kurumsal şirketler bir araya geliyor. Nisan 2022 ve Mart 2023 arasında iki döngü halinde gerçekleştirilecek ve her 5 aylık döngüde 10 girişim desteklenecek.

İstanbul Kuş Göçü Gözlem Etkinliği

Roots & Shoots ailesi, İBB, WWF, Doğa Derneği ve Trakus tarafından gerçekleştirilen etkinlik, 17 Nisan Pazar günü saat 10.00- 16.00 arasında Üsküdar, Büyük Çamlıca Korusu’nda  gerçekleşecek. 

Permakültür Bahçeciliği Eğitimi

Online

Permatürk Vakfı tarafından gerçekleştirilen, Permakültür Bahçeciliği Eğitimi 18-20-21 Nisan 2022 tarihinde 19.45 - 22.00 saatleri arasında çevrim içi olarak gerçekleşecek.

9. Yeşil İş Zirvesi

Türkiye’nin İlk ve Güçlü Sürdürülebilir İş Buluşması Yeşil İş Zirvesi, 25 - 26 Mayıs 2022 tarihinde, 9. Yılında pandemi sonrası değişim çağında somut adımlar için tüm paydaşları bir araya getiriyor.

Deniz Üstü Enerji Teknolojileri Fuarı ve Konferansı

Fuar İzmir

MARENTECH EXPO - Deniz Üstü Enerji Teknolojileri Fuarı ve Konferansı, yerli ve yabancı yüzlerce prestijli firmanın katılımı ve binlerce profesyonel yatırımcı & alıcının ziyaretiyle 25-27 Mayıs 2022 tarihlerinde Fuar İzmir’de sektör profesyonellerine kapılarını açıyor olacak.

Atık Oluşturmadan Yaşamak Ne Kadar Zor Olabilir Ki?

Online

SustainabiliThink Club ve Geleceğin Bilimi tarafından gerçekleştirilen ‘’Atık Oluşturmadan Yaşamak Ne Kadar Zor Olabilir Ki?’’ Semineri, 25 Mayıs 2022 tarihinde, saat 21.00’da gerçekleşecek.

25. Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali

Ankara

Türkiye’nin ilk kadın filmleri festivali olan Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali, Cannes, Berlin, Rotterdam gibi dünyanın en önemli festivallerine jüri gönderen FIPRESCI jürisine sahip ilk kadın filmleri festivali olma özelliğini de taşıyor. Uçan Süpürge Vakfı tarafından düzenlenen 25. Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali için başvurular başladı. Festival, 26 Mayıs-5 Haziran 2022 tarihleri arasında Ankara'da yapılacak.

4. Uluslararası Akdeniz İklimleri Organik Tarım Konferansı

Fuar Alanı İzmir ZAFER MAH. 840 SK. FUAR ALANI NO:2 GAZİEMİR - İZMİR, İzmir

EKOLOJİ İZMİR, Türkiye’yi ulusal ve uluslararası alanda temsil eden sertifikalı organik ürünlerin ve sektörün tüm paydaşlarının yer aldığı tek fuar olarak sizi 26 - 29 Mayıs 2022 tarihinde  İzmir’e davet ediyor.

İklim Krizi Temelli Afetler Projesi

Online

Connecting Business Initiative (CBi) desteği ile Hedefler için İş Dünyası (B4G) Platformu tarafından yürütülen İş Dünyası İklim Dayanıklılığı Projesi, 26 Mayıs 2022 Perşembe günü saat 15.00 - 17.00 arasında çevrimiçi olarak düzenlenecek.