Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Borusan Sürdürülebilir Fayda Programı

29 Kasım 2022


Borusan tarafından Impact Hub İstanbul iş birliği ile bu yıl ilk kez gerçekleştirilen Borusan Sürdürülebilir Fayda Programı mevcut veya yeni projelerin etki alanlarını artırmayı, etkiyi değişim fikri ile bütünleşik kılabilmeyi ve projeleri ses getirecek bir şekilde somut bir çıktıya dönüştürmeyi amaçlamaktadır. Programın son başvuru tarihi 29 Kasım 2022’dir. Detaylı bilgi ve başvuru için;

Borusan tarafından Impact Hub İstanbul iş birliği ile bu yıl ilk kez gerçekleştirilen Borusan Sürdürülebilir Fayda Programı, toplumsal ve çevresel meselelerin çözümüne yönelik hedef kitleleri etkilemek ve harekete geçirmek üzere yola çıkmış, yenilikçi yöntemler kullanan, etki potansiyeli yüksek projelerin desteklendiği bir kapasite geliştirme programıdır.

Borusan’ın sosyal fayda ve iklim, insan, inovasyon odaklı sürdürülebilirlik odakları ile paralel bir şekilde geliştirilen bu program, mevcut veya yeni projelerin etki alanlarını artırmayı, etkiyi değişim fikri ile bütünleşik kılabilmeyi ve projeleri ses getirecek bir şekilde somut bir çıktıya dönüştürmeyi amaçlamaktadır.

Program Odak Alanları

Program odak alanları, iklim krizi ile mücadele ve eşitsizliklerin azaltılması olarak 2 ana başlık çerçevesinde belirlenmiştir.

Kimler Başvurabilir?

İklim krizi ile mücadele ve toplumsal eşitsizliklerin azaltılması alanlarında halihazırda çözüm üretmiş ve etkisini artırmaya ihtiyacı olan veya bu alanlarda yeni ve yaratıcı fikirler programa başvurabilir. Program, aşağıda bahsedilen sektörlerde çalışan veya kendini bu hedef grupları içerisinde tanımlayan, birey veya ekiplerin başvurularına açıktır.

Seçilecek 4 katılımcıya, ihtiyaç analizi, etki modeli inşası, çeşitli konulardaki eğitim ve atölyelerden oluşan 4 aylık bir kapasite geliştirme ve proje uygulama desteğinin yanı sıra, 200.000 TL’ye kadar hibe desteği, Impact Hub İstanbul’un ve Borusan’ın iletişim ağlarına dahil olma, topluluk oluşturma ve mentorluk/uzman desteği sağlanmaktadır.

Detaylı bilgi için: https://surdurulebilirfayda.com/

Organizatör

Borusan
Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.