Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Burak Özgüner Hayvan Hakları Buluşması

17 Eylül 2022


BurHak (Burak Özgüner Hayvan Hakları Çalışma Merkezi) tarafından gerçekleştirilen Hayvan Hakları Buluşması, 17 Eylül 2022 tarihinde Büyükdere Güzelleştirme Derneği’nde gerçekleşecek. Programın duyuru metni ve detaylı bilgi;

17 Eylül 2022 Cumartesi günü, BurHak (Burak Özgüner Hayvan Hakları Çalışma Merkezi) olarak Burak’ın doğup büyüdüğü Sarıyer Büyükdere’de yapacağımız Hayvan Hakları Buluşması’na davetlisiniz.

Büyükdere Güzelleştirme Derneği’nin bahçesinde hem Burak’ın doğumgününü kutluyoruz, hem de ilkini gerçekleştireceğimiz “Burak Özgüner Hayvan Hakları Buluşması” için bir araya geliyoruz. Buluşmamız 11:00’de başlayacak ve 20:30’a kadar sürecek. Aktivist çocuklar ve gençlerle söyleşiler, BurHak bursiyerlerinin sunumları ve hayvan haklarına dair atölyelerin olacağı buluşmamız, açık mikrofon ve küçük bir müzik dinletisiyle sona erecek.

Vegan yiyecek ve içecek büfemiz olacak (tekrar kullanılabilir bardaklarınızı yanınızda getirmenizi rica ediyoruz, tabak, kaşık ve çatalları biz temin edeceğiz). Buluşmamıza hayvan haklarıyla ilgilenen, çeşitli hak mücadeleleri veren aktivistleri, Burak’ın yoldaşları ve arkadaşlarını, tanışmak isteyen herkesi bekliyor, sizlerle bir araya için sabırsızlanıyoruz.

Detaylı Bilgi: https://www.instagram.com/p/CiQWZyCr7TE/

 

Organizatör

BurHak Çalışma Merkezi

Mekan

Büyükdere Güzelleştirme Derneği
Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.