Etkinlikler

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ekoloji ve Sürdürülebilirlik Atölyesi Katılımcı Çağrısı

5 Ağustos 2022 @ 16:00 - 18:00 UTC+3


Pi Gençlik Derneği tarafından ücretsiz olarak İzmir’de gerçekleştirilecek olan ‘’Ekoloji ve Sürdürülebilirlik Atölyesi’’, 5 Ağustos 2022 tarihinde 16.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Programın duyuru metni ve detaylı bilgi;

Pi Gençlik Derneği olarak gençler için ücretsiz farklı etkinliklerle yerel faaliyetlerimize devam ediyoruz. Bu kapsamda sıradaki faaliyetimiz “Ekoloji ve Sürdürülebilirlik Atölyesi” etkinliğidir.  İklim değişikliği, kirlilik, biyolojik çeşitlilik kaybı ve toplu tüketim. Bunların hepsi modern dünya sorunlarıdır. Fakat tüm bunlar bizi nasıl etkileyecek ve neler yapabiliriz? Atölyemizde bu konuları tartışacağız ve çözümler bulacağız. Teorik içeriklerin yanı sıra gezegenimizi daha iyi bir yer haline getirmek için fiziksel önlemler de alacağız. Çünkü bu atölyeyi sadece bilgi vermek için değil, aynı zamanda etki etmek ve farkındalık yaratmak için gerçekleştireceğiz. Hepiniz katkıda bulunabilir ve etki yaratabilirsiniz. Söz konusu etkinlik ücretsiz olup, 15-30 yaş arasında İzmir’de yaşayan herkesin başvurusuna açıktır. Katılmak isteyen kişilerin aşağıdaki başvuru formunu doldurmaları yeterlidir.

Bu etkinliğimiz fiziksel olarak dernek merkezimizde gerçekleşecektir. Bu nedenle sadece İzmir’de yaşayan kişilerin başvuruları kabul edilmektedir.

Etkinliğimizin dili İngilizcedir.

Etkinliğimiz tek seferlik olup aşağıdaki tarihte 1 gün olarak gerçekleştirilecektir.

05 Ağustos 2022 Cuma günü saat 16.00 – 18.00 arasındadır.

Etkinliğe dair tüm soru ve önerileriniz için [email protected]  adresinden veya 0232 483 03 14 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

NOT:

1) Alınan bu kayıtlar sadece başlıkta belirtilen ay ve tek hafta içindir. Önümüzdeki aylar için yeni kayıtlar açılacaktır.

2) Lütfen sınav takviminiz ve ders programınızı kontrol ettikten sonra kayıt yaptırınız. Sınavlarımla çakışıyor ve/veya okuldaki derslerim yüzünden katılamayacağım şeklinde yapılan iptaller geçerli olmayacaktır.

Detaylı Bilgi: https://www.pigenclikdernegi.org/tr/etkinlikler/ekoloji-ve-surdurulebilirlik-atolyesi-katilimci-cagrisi-agustos-2022/

 

Başvuru Formu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScoFMvJLFwwcsCJF27wIq5WU90cAh5bcdfA_Hf-g2Hj2n2AbA/viewform

Detaylar

Tarih:
5 Ağustos 2022
Saat:
16:00 - 18:00 UTC+3
Etkinlik etiketleri:
, , , ,

Organizatör

Pi Gençlik Derneği

Mekan

İzmir
Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.