Tüm Etkinlikler

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

GEÇMİŞ ETKİNLİKLER

izmit-carsisi-iyilik-senligi

İzmit Çarşısı İyilik Şenliği

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Good4Trust ile işbirliği halinde yürütülen İzmit Çarşısı’nda gıdadan el emeği ürünlere kadar birçok kategoride ürün yer alıyor. Çevreye ve insana saygılı üretim yapmak isteyen üreticileri bünyesine katarak her geçen büyüyen İzmit Çarşısı, İzmit Cumhuriyet Parkı’nda 8-9 Ekim’de İyilik Şenliği gerçekleşecek.

Etkinliği Gör →
iklimcil mevsimler suruklenirken cooking sections salt beyoglu

İklimcil: Mevsimler Sürüklenirken Cooking Sections

SALT’tan Meriç Öner ve Onur Yıldız tarafından programlanan İKLİMCİL: Mevsimler Sürüklenirken insan faaliyetleri iklimleri değiştirirken nasıl beslenilmesi gerektiğini inceliyor. Hem bir sergi hem de iş birliklerine dayalı bir kamu programı olarak SALT Beyoğlu’nda gerçekleştiriliyor. 24 Ekim 2021’e kadar sergiyi ziyaret edebilirsiniz.

Etkinliği Gör →
dogal-organik-ve-saglikli-urunler-fuari

Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı

“Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı” 7-10 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Bu yıl temiz beslenme teması ile düzenlenecek olan fuar vesilesiyle Avrupa ve Ortadoğu başta olmak üzere birçok ülkeden sektör profesyonelleri, iş insanları, perakende, toptancı ve tüm ilgilileri bir araya gelecek.

Etkinliği Gör →
crossroads-uluslararasi-kisa-film-festivali

Crossroads Uluslararası Kısa Film Festivali

Crossroads Uluslararası Kısa Film Festivali, bu yıl ilk kez “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” teması ile Tasarım Atölyesi Kadıköy’de sinemaseverlerle buluşuyor. Finalist filmlerinin gösterimi 1-14 Ekim tarihleri arasında Tasarım Atölyesi Kadıköy (TAK)’ta ücretsiz olarak izlenebilir.

Etkinliği Gör →