Tüm Etkinlikler

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

GEÇMİŞ ETKİNLİKLER

robotik kodlama

Temel – Orta Seviye Robotik ve Kodlama Eğitimi

IEEE IZU RAS komitesinin düzenlediği “Temel-Orta Seviye Robotik ve Kodlama Eğitimi” 8-9-10 Kasım tarihlerinde, saat 21.00’de IEEE IZU YouTube kanalında canlı olarak yayınlanacak ve eğitim sonunda sertifika verilecek. 3 gün sürecek olan eğitimden sonra 12 Kasım tarihinde yüzyüze yarışma yapılacak.

Etkinliği Gör →

Mutlu Masallar Projesi

Gülmek İyileştirir Derneği’nin Yakamoz Yayınları’nın katkılarıyla gerçekleştirdiği “Mutlu Masallar Projesi” gönüllülerini arıyor. Gönüllüler, psikologlar tarafından onaylı masalları okuyor, mp3 çalarlara yükleyerek ciddi hastalıklar sebebi ile hastanelerde yatarak tedavi gören çocuklara hediye ediyor.

Etkinliği Gör →
musilaj sorunu

Müsilaj sorunu ve Marmara’nın Geleceği

İstanbul Ekoloji Rotary Kulübü yürütücülüğünde, Müsilaj konusunun, sebeplerinin, bertaraf stratejilerinin, halk sağlığı ve ekonomiye olan etkilerinin ve tüm sürecin tartışılacağı çalıştay 6 Kasım Cumartesi 09:00 – 17:30 arasında iki oturum şeklinde gerçekleştirilecek.

Etkinliği Gör →

Lahana Pembesi / Soğan Yeşili / Portakal Mavisi Sergisi

Aslı Çavuşoğlu, Lahana pembesi / Soğan yeşili / Portakal mavisi adlı kişisel sergisinde, son yıllarda Türkiye’nin farklı bölgelerinde ortaya çıkan tarım ve gıda önceliklerinin, endüstriyel tarım uygulamalarına karşı geliştirdikleri seçeneklerle, bitkisel boyalarla yaptığı desenler üzerinden anlatıyor. Sergiyi 05.11.2021 – 22.01.2022 tarihleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

Etkinliği Gör →

STÖ’LER ve BM Irk Ayrımcılığının Ortadan Kaldırılması Komitesi

İnsan hakları alanında çalışan STÖ temsilcileri ile uluslararası uzmanları buluşturmayı amaçlayan  webinarda, Sivil toplum örgütlerinin raporlarının BM Irk Ayrımcılığının Ortadan Kaldırılması Komitesi’ne iletilmesindeki adımları ve STÖ’lerin raporları savunuculuk çalışmalarında nasıl kullanabilecekleri aktarılacak. Webinar, 4 Kasım Perşembe günü 18:00’de online olarak gerçekleştirilecek.

Etkinliği Gör →